Co jsem dnes vařila.

Mít jídelníček je důležité. Když ho budeme mít, bude se nám snadněji nakupovat, pravděpodobně utratíme méně peněz a v půl sedmé večer nebudeme v panice koukat do prázdné lednice, a pak hledat číslo do pizzerie. Možná, že zase budeme stolovat všichni společně. Neuslyšíte "já ještě nemám hlad, to mi nechutná, já si pak něco vezmu."

PRO KAŽDÝ RECEPT PROSÍM ZAKLÁDEJTE NOVÉ TÉMA.

Re: Co jsem dnes vařila.

Příspěvekod Stefinka » 0, 11. říjen, 2018, 7:29 am

Dělala jsem v sobotu rajskou s těstovinami, v neděli jsem pekla kuřecí paličky a bramborový knedlík, pondělí úterý jsem v práci dojídala rajskou. Včera jsem měla lasagne od tchýně a na dnešek jsem si do práce udělala vepřová játra s bramborem a tatarkou, tak na to se těším. Na zítra budu dělat bramborovou kaši a vepřový plátek na houbách a v sobotu máme jít ke tchýni na řízek a salát, její manžel měl včera 55.narozeniny, tak je to pojaté jako taková menší oslava.
Stefinka

Příspěvekod jane » 0, 11. říjen, 2018, 12:05 pm

Stefinko....máš moc pěkný jídelníček........ale měla bys jíst víc zeleniny. Pokud máš problémy s imunitou, tak víc zeleniny by ti mohlo pomoc.
Co nemáš , nemusíš uklízet.
jane

Příspěvekod Stefinka » 0, 12. říjen, 2018, 6:46 am

Neboj, baštím i zeleninu, jenom ne moc v rámci obědů, ale někdy taky, včera jsem k těm játrům a bramborám měla cherry rajčátka. Dneska mám v práci kus římského salátu, po večerech se cpu ředkvičkama. Někdy mám v práci celou mističku s rajčaty, paprikou a okurkou, takže neboj, i zelenina v mém jídelníčku je, když mám nakoupeno :-D
Stefinka

Příspěvekod jane » 0, 12. říjen, 2018, 1:20 pm

Stefi ...v pořádku :give_rose:
Co nemáš , nemusíš uklízet.
jane

Předchozí

Zpět na Jídelníček