Dropbox

tipy pro vaši pracovnu, archivaci dokladů a pod.

Dropbox

Příspěvekod Bemby » 0, 28. září, 2011, 2:41 pm

Ahoj holky,
nedávno jsem narazila na službu Dropbox. Je to velmi užitečný nástroj pro uložení Vašich důležitých souborů na internetu, zálohování, sdílení nebo přehrávání ve více počítačích. Konkrétně přehrávání na více počítačích nejvíce oceňuji. Doma si něco uložím do své složky a v práci se mi to také zobrazí (jednoduše řečeno). Nemusím už nosit po kapsách flashdisky. Vyzkoušejte a napište, jak se Vám líbí. Jinak je to samozřejmě zdarma (2GB - což je dost). Pokud ale tuto službu někomu doporučíte, získáváte za každé doporučení 250 MB navíc (až do výše 8 GB). Pokud by se Vám to líbilo a zaregistrujete se přes tento odkaz http://db.tt/0oW6COeL, získáte navíc 250 MB (a já taky, takže díky :give_rose: ). Dejte vědět, jestli jste narazili na nějaká negativa této služby. Já jsem zatím moc spokojená.
Bemby

Re: Dropbox

Příspěvekod Bemby » 0, 29. září, 2011, 3:02 pm

Omlouvám se, nevěděla jsem, že může psát pouze ten, kdo má více jak x příspěvků. Na fóru jsem každý den, ale to se asi nepočítá.. To je mi líto.
Bemby

Příspěvekod Aliba » 0, 29. září, 2011, 3:26 pm

Samo může psát kde kdo, ale tohle je jasná reklama.
To vidí každý :roll: , tak se nediv ;) .
Takže tak.
Aliba

Příspěvekod Bemby » 0, 29. září, 2011, 3:50 pm

Tak to mě nenapadlo, že to vezmete takhle. S těmi, kdo provozuje Dropbox nemám nic společného. Myslela jsem spíš, že je to fajn služba zadarmo, kterou můžete využít, protože mně moc ulehčila středeční zálohování. Nebudu se v tom už pitvat, ještě jednou se omlouvám, už se to nestane!
Bemby

Příspěvekod Aliba » 0, 29. září, 2011, 5:10 pm

Bemby
Nic, tak hrozného se nestalo. Možná stačilo napsat do drbárny a né zakládat novou diskusi a možná by se to pak zařadilo do nějaké sekce.
Neboj, já jsem taky asi dva dny zpět šlápla vedle na MMB, prostě, jak tam nechodím, často a teď jsem ani nevkládala fotky, tak tam prostě nejsem známá a taky jsem to napsala tak, že to vyvolalo né moc dobrou reakci.
Ono když to přelítneš, tak to vypadá, zaregistrujte se, já budu mít víc místa. Což zrovna není, to co si chtěla sdělit, ale prostě to, tak vypadá, jako reklama, či výzva k pomoci o víc místa.
Víš, jak někdy to psané, prostě nevyzní, jako mluvené slovo.
Aliba

Zpět na Tipy pro kancelář