Úklidu zdar!

Napište nám, kdo jste, kdo u vás doma dělá největší nepořádek, co byste chtěly změnit :)

Úklidu zdar!

Příspěvekod Kriska » 0, 12. leden, 2017, 11:29 am

Ahoj,
bydlíme s manželem v malém domečku na vesnici, většina mých úložných prostor je tak v ložnici o 13m2, jedné větší skříni v chodbě a pár krabic "na protřídění" a s knihama u tchánů v garáži, protože to se nám po stěhování prostě nemělo kam vejít. Aktuálně mám v ložnici víc nábytku, než místa na projití a skříně praskají ve švech. Letos máme konečně našetřeno na skříně na míru, které budou do našeho prostoru líp pasovat a zároveň umožní v ložnici i trochu "dýchat".

Tak jsem mezi svátkama využila dovolenou a probrala všechny skříně v ložnici z gruntu, odnesla 1x 60l pytel oblečení do textilního kontejneru jako začátek přípravy na změnu skříní a inspiruju se kamarádkou "sběratelkou", která na základě knihy od M. Kondo vyhodila půlku obsahu svých skříní (nutno podotknout, že ta její půlka je asi jako všechno, co máme doma my:D). Já se s M. Kondo úplně neztotožňuji, i když nějaké myšlenky má super a někde jsem narazila na zmínku o této Vaší metodě a pak už byl jen krůček k webu.

Zatím se tu rozhlížím, pročítám a doufám, že se mi konečně podaří s úklidem trochu zatočit. Děkuji mockrát za inspiraci a za důkazy, že by to mohlo jít. Zatím to mám spíš tak, že jednou za čas udělám velký úklid, až už to doma vypadá fakt hrozně a pak zas půl roku nic, ale nějak bych ráda měla doma "hezky" pořád. V domácnosti se zvířaty (psi), to není jednoduché, ale radši ani neříkám, jak často myji okna nebo zrdcadlo v koupelně. Prostě je na čase mít doma krásně utulno, aby se člověk rád vracel a rád doma odpočíval.
Kriska

Re: Úklidu zdar!

Příspěvekod Kriska » 0, 13. leden, 2017, 12:39 pm

Děkuji, už se mi tu líbí teď :) tolik skvělých tipů a inspirace;)
Kriska

Zpět na Jsem tu nová