Ahoj :-)

Napište nám, kdo jste, kdo u vás doma dělá největší nepořádek, co byste chtěly změnit :)

Ahoj :-)

Příspěvekod BeelimeBeed » 0, 24. srpen, 2015, 11:51 pm

Přidala jsem se k vám díky skupině na fb, ale moc tam nepíšu, nějak mi forum zrovna na tohle téma přijde přehlednější a líp se mi hledá co potřebuju ale to má asi každý jinak :-)
A teď něco o mě :-)
Momentálně bydlím částečně u rodičů, částečně u přítele, jsme spolu půl roku. Nemám stálou práci, zatím jsem na brigádě, ale aktivně hledám něco lepšího.
Zatím jsem ve fázi vyhazovací, takže u rodičů likviduju věci co vím že si nebudu chtít přestěhovat k příteli. U přítele se tak nějak na půl staráme o pořádek, ale popravdě to moc nejde, například komoru bych celou vyházela, ale asi by se to nesetkalo s pochopením, když tam nejsem "na stálo", tak to zatím nechávám uzrát :-) Jinak jsem si kuchyň upravila podle svého - nádobí a suroviny srovnala tak jak to vyhovuje mě, takže už nic nehledám jako první týden :-)
Už nevím co napsat, působí to dost rozházeně, vím :-)
Chtěla bych se polepšit a mít uklizeno, nebát se otevřít skříně a nestydět se před přítelem že jsem roztažená po půl obýváku :oops: :D
Obrázek
Obrázek
BeelimeBeed

Re: Ahoj :-)

Příspěvekod rozmarýnka » 0, 25. srpen, 2015, 10:14 am

ahoj, vítej
Kousek po kousku to zvládnu.
rozmarýnka

Příspěvekod Zdrala » 0, 26. srpen, 2015, 12:04 pm

Ahoj,
taky Tě vítám :-)
Já si komoru netroufla vyházet - a to jsme spolu 5 let, 3 roky tam bydlím :-D
Ale už plánuju probrat jednu nepoužívanou poličku v kuchyni, ale tu si taky DH brání zuby nehty, že on sám :-D
A přijď do drbárny :-)
Zdrala

Příspěvekod Zizi » 0, 26. srpen, 2015, 3:23 pm

Taky zdravím Beelime, všimla jsem si tě až v drbárně, nějak na "Jsem tu nová" nechodím.
Uvidíš, za tři roky se ti podaří uklidit komora...teda, pokud budeš šikovnější, než já, tak mnohem dřív :P :P
Zizi

Zpět na Jsem tu nová