Ahojky...

Napište nám, kdo jste, kdo u vás doma dělá největší nepořádek, co byste chtěly změnit :)

Re: Ahojky...

Příspěvekod jane » 0, 31. leden, 2015, 10:15 pm

Iris81...........vítej mezi námi :give_rose:.Určitě přijd za námi do drbárny.
jane

Příspěvekod Zdrala » 0, 2. únor, 2015, 10:02 am

Ahoj Iris :-)
taky Tě tu vítám :-)
A jen takový postřeh k tomu mluvení synka - mýho bráchu (dnes je mu 25) chtěli ze školky místo do normální školy dát někam do Choustníkova Hradiště (nevím přesně) do nějaké internátní školy kvůli řeči (ti zaměstnanci přijeli přímo k nim do školky, mně bylo tenkrát 10, takže nevím přesně jak to bylo). Naši ho tam moc dát nechtěli, protože ani neměli auto, takže jak by ho tam vozili? Učitelka ze školky jim řekla, ať to nedělají, ať mu dají rok odklad (je 30. prosince, takže celkem šel jakoby o dva roky později). Všechno se srovnalo, nikdy se mu děti neposmívaly a byl to šílenej mamánek. Teď v pohodě dělá vysokou asi 150 km od maminky a byl tři čtvrtě roku v Moskvě - kdyby nedošlo vízum a peníze, byl by tam klidně dál :-D Takže neboj, všechno půjde, všechno dožene :give_rose:
Zdrala

Příspěvekod Janička » 0, 4. únor, 2015, 11:03 am

Ahoj, i já vítám nováčky!
Naposledy upravil Janička dne 0, 25. březen, 2015, 10:31 am, celkově upraveno 1
Janička

Příspěvekod lulubi45 » 0, 21. únor, 2015, 8:29 pm

Ahojte , volám sa Luba a Lidu - Fly lady som sledovala pred niekolkymi rokmi ked este posielala maily na kazdu adresu ktora si ich vyziadala - zlata a vzacna to zena, potom som menila pocitace, stratila kontakt a teraz som ho znova vyhladala, pretoze moj byt sa mi NEPACI!!! teda, hlavne ten neporiadok v nom...nieco som uz precitala a zajtra asi vyhodim zopar vriec s nepouzivanym oblecenim...verili by ste, ze zimne oblecenie mam v uloznom boxe na dlazke v spalni, pretoze som od novembra nenasla cas aby som si vymenila oblecenie v skrini? A ako to tak sledujem, z toho boxu som vytiahla asi styri veci a vsetky ostatne ostali nedotknute...teda, je mi jasne, ze by som mala so sebou nieco robit, prestat nakupovat a zaplnat byt vecami ktore nenosim...a co sa tyka rodiny detto:-)
lulubi45

Předchozí

Zpět na Jsem tu nová