Jsem tu staronová:-)

Napište nám, kdo jste, kdo u vás doma dělá největší nepořádek, co byste chtěly změnit :)

Jsem tu staronová:-)

Příspěvekod Kacule » 0, 21. listopad, 2014, 12:06 am

ahoj všem!
Opět po dlouhé době se sem musím vrátit, zaregistrovaná jsem už dlouho, celkem to fungovalo, ale teď se mi domácnost začíná nějak zase vymykat z ruky :oops: Mám DS (8let), DD (tedy narodí se cca za tři týdny ;) ) a DH. Jenže momentálně jsem ve stavu neustálé únavy (jsem už starší matka :lol: ), navíc teď bojujeme celá rodina s nachlazením. Musím si zase najít systém a hlavně ho dodržovat, což je asi můj největší problém :oops: Taky nerada žehlím, takže v ložnici se hromada praprapraprádla :o :oops: :oops: , občas se donutím k 15 minutovkám,ale právě že jen občas, když už rodina nemá co na sebe :D a hlavně máme všude hotspoty :oops: :oops: :oops: Ale dnes jsem se překonala, DH a DS usnuli brzy a já dala dokupy kuchyň - nablýskala dřez, napůl připravila adventní kalendář (pro jistotu) - mám takové látkové pytlíčky přilepené na šňůrce a ty naplním. Taky mám doma už asi 3 týdny koupenou novou peněženku, tak jsem do ní vše konečně přendala, práce na pár minut ;) No tak mám ze sebe trošku radost. Doufám, že se mi díky PD zase podaří nějak naskočit :)
Kacule

Re: Jsem tu staronová:-)

Příspěvekod Stefinka » 0, 21. listopad, 2014, 10:00 am

Ahoj, vítej zpět, snad ti podaří opět nastartovat svou domácnost :-)
Stefinka

Zpět na Jsem tu nová