Snad to půjde

Napište nám, kdo jste, kdo u vás doma dělá největší nepořádek, co byste chtěly změnit :)

Snad to půjde

Příspěvekod misulee » 0, 5. červenec, 2014, 6:11 pm

Ahoj, tak u mě je problém se vůbec k úklidu dokopat, když už tak jen tak trošku a absolutně nesystematicky. Přítele už to pěkně rozčilovalo a vyčítal mi to. Teď jsem si FlyLady nastudovala a vytvořila svého autopilota. Týdenní plán jsem si udělala základní ve dvou provedeních (pracuji krátký dlouhý týden). Je univerzální a budu tam přihazovat věci ze zón dle potřeby. Jinak tam mám váš šikovný padák, svátky a narozeniny s prostorem pro zapsání jaký dárek koupím, ranní a večerní rutiny (zatím ráno stlaní, večer dřez a příprava věcí), pak zóny s vypsanými pravidelnými úklidy (mimochodem zapomněla jsem kupodivu na ložnici :D ), jídla na poslední chvíli, stálé potraviny, stálé další věci jako toaleťák granule pasta na zuby atd., rozměry oken stolu, jídelníček (nerozepsaný na dny, pouze abych si napsala pět jídel které budu dělat, nemám určeno kdy), pak větší úkoly na měsíc (červenec - umýt okna, srpen-uklidit věci v každém kusu nábytku,...). No nějaký čas mi to zabralo než jsem to vypsala, ale mám z toho radost. Včera jsem si chtěla udělat velký úklid půlky baráku, abych začínala jakoby s čistým štítem. Nakonec jsem z toho byla tak nadšená, že jsem uklidila spodek i patro :D Dnes mě skolila nemoc, tak jsem nakonec ráda. Ale musím říct, že už teď jsem hrozně motivovaná a těším se na to jak budu plnit veškeré plány a má domácnost bude konečně za něco stát. Neustále projíždím autopilota snažím se vymyslet co ještě přidat, upravit, vymyslet. Bomba :) Přítel se včera ptal co se se mnou stalo, tak jsem autopilota vytasila a jen koukal :) Ale pro mě je nejdůležitější to, že já osobně se cítím spokojená a FlyLady mě úplně nakopla. Děkuji za tyto stránky. (Možná to píšupříliš chaoticky, ale nevím radostí co napsat dřív. Takže ještě jednou velký DÍK :give_heart: )
misulee

Re: Snad to půjde

Příspěvekod Čola » 0, 5. červenec, 2014, 8:05 pm

Teda, Ty ses do toho pustila. Ať Ti Tvé nadšení vydrží a autopilot dobře slouží! Tomu já říkám systematický začátek. ;)
Čola

Příspěvekod Maajja » 0, 6. červenec, 2014, 12:01 am

Misulee - vítám tě tu. Je vidět, že už to máš pěkně promyšlené. Drž se svého plánu, uvidíš, že to půjde. :P
Maajja

Příspěvekod jane » 0, 6. červenec, 2014, 7:16 am

Misulee...vitam Te tady :give_rose: Ty ses teda do toho pustila :thank_you: , preju ti, at ti to vydrzi a at si spokojená v ukizene domácnosti a pritel bude jen valit oči :shock: , jak to maš pod kontrolou.
Jsi šilkula, já mam taky napsaneho autopilota, ale dala jsem do do skřinky a zatim ho nevytáhla :mocking:
jane

Příspěvekod Stefinka » 0, 7. červenec, 2014, 8:41 am

Zdravím přírůstek a držím palečky, aby se vše podařilo podle plánu ;-)
Stefinka

Zpět na Jsem tu nová