Ahoj, jsem tu nova, jak zacit???!!!

Napište nám, kdo jste, kdo u vás doma dělá největší nepořádek, co byste chtěly změnit :)

Re: Ahoj, jsem tu nova, jak zacit???!!!

Příspěvekod svetluska » 0, 11. červenec, 2014, 9:22 am

Rozmarynko: diky za privitani a tipy!
Kys.citronovou - pouzivam na umyvadlo, funguje, u toho drezu se take trochu bojim, jestli neni moc agresivni
Nakupy - mas pravdu, myslim, ze si to zbytecne komplikuju, ALE...autem nema smysl, obchod mam pesky za rohem, stejne daleko jako je zaparkovane auto. Uz jsem si poridila i tasku na koleckach, abych to unesla, ale blbe v kombinaci s kocarkem, a do kocarku se toho zase moc nevejde. Hlavni problem je ale asi me vareni, snazim se varit zdrave a cerstve jidlo, toho se nechci vzdat, ale vysledkem je, ze 2xtydne chodim na trh (cerstve ovoce, zelenina, koreni...atd.), 2-3x do obchodu (mouka, cukr, mleko, jogurt,maslo...atd.), 1x drogerie (plinky, sampon...), 1-2x specialni obchod zdrava strava (potraviny, ktere jinde nesezenu). Urcite budu premyslet jak to zredukovat, uz si delam i plan na tyden (jidelnicek), ale bohuzel jsem zapomentliva plus casto neco dojde nez driv podle planu a musim jit stejne....ale urcite se to da zlepsit :-)
svetluska

Příspěvekod svetluska » 0, 11. červenec, 2014, 9:28 am

jane, maajja, atevi: diky za privitani! :-)
svetluska

Příspěvekod svetluska » 0, 11. červenec, 2014, 9:32 am

Stefinka: diky za dlouhe privitani a povzbuzeni! Pobavilo me odvapneni zehlicky... :D tak to jsem na sebe zvedava zda se dopracuju tak daleko! :D
svetluska

Příspěvekod svetluska » 0, 11. červenec, 2014, 9:36 am

Rafej: diky za privitani a dobre tipy! Mas pravdu, predevsim bod a/ a b/ je u me velky kamen urazu - veci nemaji sve misto a predevsim je jich moc, malo uloznych prostor...sice jsem v posledni dobe uz dost vyhodila, ale stale s tim problemem bojuju. Chce to ale vice casu a ja jsem rada, ze se dostanu k zakladnimu uklidu, na vyhazovani a trideni mi pak nezbyva cas....:-(
svetluska

Příspěvekod Stefinka » 0, 11. červenec, 2014, 12:45 pm

svetluska píše:Stefinka: diky za dlouhe privitani a povzbuzeni! Pobavilo me odvapneni zehlicky... :D tak to jsem na sebe zvedava zda se dopracuju tak daleko! :D

No taky by mě to v životě nenapadlo..... když jsem pak viděla toho sajrajtu, co z toho po těch letech teklo, ble :-D
Stefinka

Příspěvekod svetluska » 0, 11. červenec, 2014, 2:26 pm

Treperendo: moc diky!! :) za vtipne privitani a super tipy! Dobre jsem se pobavila, jak licis vas byt, opravdu se podoba nasemu.... :D
tip s octem na ubrousku na drez - genialni!!! Uz jsem vyzkousela, hodne vodniho kamene je tak pryc, ale hlavne bez prace! :) Ne ale uplne, budu muset opakovat jeste nekolikrat, ale funguje to!
Takze jestli chapu dobre - VP je pouze velmi povrchni uklid, aby to celkem ok vypadalo, poradny uklid se dela jen vzdy v te hlavni zone, takze ca jednou za mesic?
Jeste nemohu v zakladnim planu najit koupelny, zachod a prevlikani posteli - to se take dela jako ty zony nebo si to tam je potreba pridat do toho zakladniho planu?
svetluska

Předchozí

Zpět na Jsem tu nová