Co je Monte Peru

Re: Co je Monte Peru

Příspěvekod diblice » 0, 10. listopad, 2011, 1:42 pm

malinka píše:Ahoj,
jsem tady nová a když si pročítám vaše příspěvky, uplně se tady řechtám až mi tečou slzy. Jsem děsná bordelářka a taky mi chybí nějakej ten systém. Určitě se k vám přidám a snad to taky zvládnu jako vy. Nebo se se mnou manžel asi rozvede, hrozně ho ten bordel štve. Takže uklízení zdar! :good:

tak mýho muže to neštve, a to asi jen proto, že je to stejně kvůli němu, pracuje doma, takže se mi tu pořád motá, vadí mu že luxuju, že nečím bouchám, tak se snažím uklízet, když na chvíli vypadne, pro klid v domácnosti mi stačí, aby bylo řádně navařeno, ale co chodím na tyhle stránky, tak se snažím, holky jsou velkou motivací.
diblice

Příspěvekod rozmarýnka » 0, 12. srpen, 2013, 1:10 pm

;)
Kousek po kousku to zvládnu.
rozmarýnka

Příspěvekod Kriska » 0, 17. leden, 2017, 9:21 am

tak můj DH absolutně nezvládá dávat prádlo do koše, takže se mu roznošený stejně jako špinavý válí všude, já samozřejmě nevím, co vyprat, neperu mu nic - říkám mu to pořád, že co není v koši, není signál na vyprání... tímto bych apelovala na maminky, aby neuklízeli po svých synech automaticky i po 20.roku věku prádlo, které jim automaticky perou, ale aby své syny učili, že co je třeba vyprat, se musí dát do toho koše:D

Nemám problém mu to vyprat, pověsit, uklidit do skříně, ale jak mám prát, když nevím co? pro mě je signál k praní plný koš a ne halda hader naházená na židli... ale když se to do koše nedostane, tak prostě se nesepnou správný obvody. Nám maminka velmi vyjímečně brala věci do pračky a když, tak věci, co se válely na zemi, bylo evidentní, že už to na praní je, jen sme to zapoměli/nestihli odnést... ale on má všechno pokupě :blink:

Pak když vidím velikost té hory, když vidí, že chci dát prát, tak je to minimálně Mt. Everest :s1258:
Kriska

Předchozí

Zpět na Jak začít