Vyleštěný a vydrhnutý dřez

Re: Vyleštěný a vydrhnutý dřez

Příspěvekod Melina » 0, 23. leden, 2009, 3:33 pm

ještě jsem zapomněla dodat, že je mi teď úplně líto ten dřez používat, tak chodím do koupelny :lol:
Melina

Příspěvekod Martina1 » 0, 23. leden, 2009, 4:48 pm

Tak s drhnutím dřezu si hlavu nelámu. Ne že ho nemyju a neotírám a nečistím okolo vypouštění a přepadů, ale mám skoro černý, myslím, že je kameninový? a na údržbu je to super. Zrovna teď tu byla na návštěvě babi, moje mami, a zase mi ho pochválila a že mi ho závidí.
Martina1

Příspěvekod IvaChytilova » 0, 23. leden, 2009, 6:02 pm

Melina píše:ještě jsem zapomněla dodat, že je mi teď úplně líto ten dřez používat, tak chodím do koupelny :lol:

Jsem na tom podobně, je to úžasná změna k lepšímu, ale hned po použití dřezu otírám do sucha. Hned vypadá lépe celá kuchyň---- :o :o :o
IvaChytilova

Příspěvekod Andrea » 0, 24. leden, 2009, 11:19 pm

Holky kde skladujete hadry na to všechno otírání ?? Nejen v kuchyni, ale hlavně v koupelně - když se má denně ošolichat záchod, umyvadlo i baterie tak musí furt někde viset mokrý hadry, nebo jak jste to vychytaly ??
Andrea

Příspěvekod Melina » 0, 24. leden, 2009, 11:29 pm

Andrea píše:Holky kde skladujete hadry na to všechno otírání ?? Nejen v kuchyni, ale hlavně v koupelně - když se má denně ošolichat záchod, umyvadlo i baterie tak musí furt někde viset mokrý hadry, nebo jak jste to vychytaly ??

zrovna jsem se chtěla zeptat na to samý. Já bych ten dřez musela otírat asi 100x denně, furt chodíme s malou něco šmudlit, ona chce všechno "omyjať". Tak asi budu bělit častěj :roll:
Melina

Příspěvekod Kornoutka » 0, 24. leden, 2009, 11:35 pm

Andrea píše:Holky kde skladujete hadry na to všechno otírání ?? Nejen v kuchyni, ale hlavně v koupelně - když se má denně ošolichat záchod, umyvadlo i baterie tak musí furt někde viset mokrý hadry, nebo jak jste to vychytaly ??

Já mám v koupelně houbičku na mytí umyvadla schovanou v pouzdře na mýdlo a to je v šuplíčku. Nic není vidět a zároveň se nic nezamáčí. Záchod otírám jednorázovými ubrousky.
Kornoutka

Příspěvekod pepro » 0, 25. leden, 2009, 4:09 pm

už jsem to tu psala do nějakýho jinýho fora - moje mamka si v bytovce ve stupačce natáhla šňůru a tam ty hadry suší.
já hadry na zem suším na topení-žebříku v koupelně, suchou skádám do kýble, kde mám nahoře danou novou hadru, aby v kýbli nebylo nic vidět.
WC jsem taky začala utírat nejlevnějšíma vlhčenýma ubrouskama (já koupila vlhčený toaleťák) - mám dané na nádobce.
V kuchyni je to i pro mě problém. Po stranách dřezu mám malý odkapávací plochy, takže houbičku a štětku mám položenou tam, hadýrku přehozenou přes rameno baterie (tohle mi vadí) a dosucha to teď utírám utěrkou.
pepro

Příspěvekod Melina » 0, 25. leden, 2009, 6:16 pm

pepro píše:už jsem to tu psala do nějakýho jinýho fora - moje mamka si v bytovce ve stupačce natáhla šňůru a tam ty hadry suší.
já hadry na zem suším na topení-žebříku v koupelně, suchou skádám do kýble, kde mám nahoře danou novou hadru, aby v kýbli nebylo nic vidět.
WC jsem taky začala utírat nejlevnějšíma vlhčenýma ubrouskama (já koupila vlhčený toaleťák) - mám dané na nádobce.
V kuchyni je to i pro mě problém. Po stranách dřezu mám malý odkapávací plochy, takže houbičku a štětku mám položenou tam, hadýrku přehozenou přes rameno baterie (tohle mi vadí) a dosucha to teď utírám utěrkou.

a jak často ten dřez utíráš? Já tam jsem fakt hrozně často, tak nevím, kde bych to pak sušila. Jinak ten žebřík v koupelně je fakt k nezaplacení.
Melina

Příspěvekod IvaChytilova » 0, 25. leden, 2009, 6:48 pm

V kuchyni mám hadříky a vlhké ubrousky pod dřezem v prostoru pod výsuvem na utěrky a v koupelně mám pod umyvadlem dva boxy z plastu, v jednom mám čistící prostředky v druhém hadry a vlhké ubrousky, mokré hadříky suším v koupelně na žebříku... V kuchyni a koupelně používám vlhké nebo papírové ubrousky a ty po použití vyhazuju, na WC vlhké použité ubrousky splachuju a mám je taky v plastové krabičce ...
Dřez utírám do sucha většinou papírovou utěrkou a vždy večer před spaním leštím přípravkem na okna, během dne utírám do sucha podle potřeby a času ...
IvaChytilova

Příspěvekod Andrea » 0, 25. leden, 2009, 10:47 pm

Právě že mě děsí představa že budu POŘÁD sušit na žebříku hadr, ale ty vlhčené ubrousky jsou fajn nápad.
Andrea

PředchozíDalší

Zpět na Jak začít