Co je to hotspot

Re: Co je to hotspot

Příspěvekod NADiK » 0, 27. září, 2008, 10:53 am

Hotspoty neboli HNÍZDA (jak jim u nás doma říkáme) máme oba, já asi víc. V kuchyni, v obýváku na odkládacím stolku, kam si dávám nepečtené časopisy apod. a na šatně. Naštěstí v koupelně a ložnici je nemáme. Snažím se je alespoň 1x týdně "rozehnat a rozebrat, ale pořád se tam hnízda nepořádku objevují. Musím vytrvat!!! ;)
NADiK

Příspěvekod katerinaj » 0, 26. říjen, 2009, 8:52 am

Ahoj, tak tohle známe moc dobře. Bohužel jedno takové místo máme u vchodových dveří do domu. Je to skladiště naprosto všeho. Problém je hlavně v tom, že na místo skladují všichni ostatní kromě nás. Manžel to místo jednou za čas uklidí a do druhého dne tam je opět tříděný odpad, který "někdo" potom odnese, hračky dětí, které se v rychlosti odloží, věci, které se rychle musí vyndat z auta a "potom se uklidí"! Jenže uklízejte pořád po někom jiným. Tohle je bohužl problém našeho domu. Co se týče uklízení, jsme tam jediní, kdo něco dělá, jak na chodbě tak zahradě. chjo... Kdo bude mít tip, jak na to, budu moc ráda. Už jsem tam několikrát chtěla dát velkou ceduli "Skládka zakázána", ale jelikož je to prostor, který je vidět z chodníku, nechtěla jsem to kazit. Ale když tak o tom přemýšlím, nevím, jestli není lepší ta cedulka než ten bordel. :evil:
katerinaj

Příspěvekod Klarchen » 0, 27. říjen, 2009, 9:43 am

Ahoj, hele a v jakém typu domu bydlíte? To tam ty věci hromadí s vámi nijak nespříznění sousedi nebo tam bydlí širší rodina? Nějak jsem to nepochopila a asi pro každou z těch variant, co mě napadli by bylo možný použít jiný postup domluv........
Klarchen

Příspěvekod katerinaj » 0, 31. říjen, 2009, 11:46 am

Ahoj,
no je to rodinný dům se samostatnými byty. Bordel dělají mí příbuzn, kteří jsou na pořádek antitalenti. Horší je, že jim to můžeme říkat pořád dokola. A hlavně jim vůbec nevadí, že manžel jejich bordel uklidí a oni ho druhý den udělají znova. Bych se styděla. Jenže to mají prostě v sobě. Já taky nejsem na pořádek ulítlá a dokonce jsem byla pěknej bordelář, až manžel mě pěkně vytrénoval, že je to v mezích. Ale tohle mě hrozně štve, protože je to tu pěkný, rodinný vilky a tak a člověk by chtěl, aby to tu vypadalo pěkně a jen co vyjde ven, tak je za dveřmi skladiště.
katerinaj

Příspěvekod Zizi » 0, 20. listopad, 2012, 7:59 pm

:beg:
než jsem sem přišla, myslela jsem si, že NIKDO jinej nemá takovej bordel, jako já...celkově jsem se uklidnila, co to tady čtu....děvčata, když je nás tady tolik, co mají Monte Peru a hotspot kam se podíváš, není to nakonec normální? Nechci zde kazit morálku, ale skoro to tak vypadá... :laughingneqw: já už se dvě hodiny přemlouvám na patnáctiminutové žehlení a nějak mi to ne a nejde :imnewhere:
Zizi

Předchozí

Zpět na Jak začít