Co je to hotspot

Co je to hotspot

Příspěvekod Lída » 0, 15. září, 2008, 8:42 am

Hotspot je místo, kam chodí náš nepořádek spát :mrgreen:
Uklidíte ho a druhý den se tam už zase začne stěhovat. Jsou to stolky v předsíni, volná plocha v kuchyni, u někoho celý pracovní stůl :D Odkládají se tam věci, které se "pak" uklidí. Když má přijít návštěva, shrneme všechny hotspoty do krabice, pytle, šuplíku a hodíme je na dno skříně :mrgreen: Tedy jen do té doby, než se přidáme k systému uklízení, o kterém je tehnle web.

Protože součástí naší večerní procházky bytem/domem by měla být obhlídka těchto míst. Budeme jako lovci, co obcházejí své pasti :mrgreen: Všechno, co se do našich pastí přes den chytilo, uklidíme na správné místo.
Lída
Site Admin

Re: Co je to hotspot

Příspěvekod Mili » 0, 15. září, 2008, 9:29 pm

jé ahoj Lidu , ty nás pozoruješ skrytou kamerou?? a jak je to dál? věci se přesonou do krabice na tu se zapomene a a časem se vytvoří další a další ........... a právě proto se proti tomu snažím spolu s Vámi a zatím maily bojovat. ;)
Mili

Příspěvekod Lída » 0, 16. září, 2008, 8:00 am

:mrgreen: myslím, že mi spousta z vás potvrdí, že se s takovými krabicemi i přestěhovala :mrgreen:
Lída
Site Admin

Příspěvekod Vlaďka » 0, 16. září, 2008, 4:53 pm

Lído, no jasně, já se s krabicema stěhovala - 3X!!! A vždycky jsem říkala, POTOM je přeberu...nov ov jsme dva roky a krabice pořád čekaj :lol: :lol: :lol: nebo spíš :oops: :oops: :oops:
Vlaďka

Příspěvekod Ola.Č. » 0, 16. září, 2008, 10:47 pm

U nás doma se bordel chová jako parkovací místa na sídlišti. Uklidím jeden hotspot a když s mrňouskem co se učí chodit udělám další kolečko zjistím, že uvolněné místo již bylo opět obsazeno :shock:
Ola.Č.

Příspěvekod JaninaS » 0, 17. září, 2008, 1:15 pm

tak krabice ... :-) , no já to sešupla vždy na manželské postele do ložnice , aby v obýváku bylo místo pro návštěvu, co je na cestě ( předem neohlášená)
no a pak večer zase jsem to stěhovala do prádelního koše.To abych si měla kam lehnout :-) Ještě že mám 3 :-) Ale přiznávám, že další den jsm to rozebrala a uklidila. Mezitím se ale udělal HP jinde... ale snažím se !!! a pomáhá mi, že v tom nejsem sama
JaninaS

Příspěvekod Kitlicka » 0, 18. září, 2008, 8:14 pm

U nás se ta HP povora zabydlela na akvárku, já ji vždycky rozeženu když měním filtry, nebo akvárko čistím a do týdne je zpátky :roll: . Vůbec nechápu .... apropo co děláte s tím co si odloží DH já nikdy nevím co s tím (většinou ani nevíc co to je :roll: :lol: ) takže z toho dělám úhledné hromádky a snažím se nenápadně působit, ale je mi to zatím ... platné
Kitlicka

Příspěvekod spidy » 0, 18. září, 2008, 10:59 pm

U nás doma jsme měli v obýváku tři hlavní HP ve stěně. Vyřešila jsem to pořízením tří terárií pro naše mazlíčky. Když není plocha kam odkládat, musím to uklidit ze konferenčního stolku každý večer, nejpozději každé ráno. Akvárko jsme zakrytovali a tím jsem vyřešila další HP. V současné době je v obýváku poslední HP a to je přebalovací komoda, ta se ale časem přestěhuje do ložnice, takže zmizí poslední problémové místo z obývacího pokoje.
U nás je na HP nejhorší ložnice :oops: :oops: . Tam to budu muset ještě hodně propracovat a hlavně se hlídat, abych nekřečkovala!!
spidy

Příspěvekod HanaK » 0, 19. září, 2008, 7:16 am

Ola.Č. píše:U nás doma se bordel chová jako parkovací místa na sídlišti. Uklidím jeden hotspot a když s mrňouskem co se učí chodit udělám další kolečko zjistím, že uvolněné místo již bylo opět obsazeno :shock:

:lol: :lol: :lol: Takhle to přesně funguje! a navíc jsem zjistila, že u nás je HS tolik, že je to snad celá domácnost :roll: .Hana
HanaK

Příspěvekod Ivka » 0, 19. září, 2008, 6:39 pm

Já jsem teď dlouho přemýšlela, co je to HP a on je to HS :lol:

Jinak s tím taky pořád bojuji, hlavně v předsíni, kde se po příchodu domů vždycky něco odloží a pak se ne všechno uklidí na svoje místo :-)
Ivka

Další

Zpět na Jak začít