Co je Velké pondělí

Re: Co je Velké pondělí

Příspěvekod treperenda » 0, 3. leden, 2013, 10:14 pm

Heleď, ale já si teda myslím, že zrovna nádobí je opravdu lepší mýt, až se naplní dřez. Zase kvůli tomu, že chceme mít uklizeno, nemusíme plýtvoat vodou a energíí. Ovšem běžná rodina dřez naplní po snídani, obědě a večeři . takže pokud umyješ nádobí třikrát denně, jsi v pohodě. Hrnek od kafe ve dřezu určitě nikoho neurazí. S tím dělat věci hned se asi spíš myslí - poskládám oblečení co se válí v obýváku a nedělám komínek na kraji pohovky, kde ho děti stejně do pár minut shodí a rozhází, ale zorvna to oblečení odnesu do příslušných skříní - to platí příma na mě a přímo teď v obýváku u nás :mrgreen:
Přinesený nákup ihned vyklidím a uložím, špinavou plínu hned přeperu, ze stolu sklidím hned po jídle, prostě zafixovat si, že akce je skončená až tehdy, když po ní i uklidím.

Ale obecně, až se zajedeš, tak to VP bude trvat mnohem kratší dobu, než poprvé.
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Re: Co je Velké pondělí

Příspěvekod rozmarýnka » 0, 30. září, 2013, 11:43 pm

Pojmenovala jsem si VP jako Velké Požehnání. Nějak to stejně v pondělí nevychází a tohle mě motivuje. Flylady tomu taky říká nějak podobně, ne? Požehnávám své rodině, když uklízím. :D A tím pádem mi nevadí jejich otrávené obličeje a rozdělané činnosti (zrovna teĎ se musí luxovat? :mrgreen: ) Od malička jsem měla úklid jako tryznu, lepší se to, dělám to pro sebe (a svou rodinu), ne? :thank_you:
Kousek po kousku to zvládnu.
rozmarýnka

Předchozí

Zpět na Jak začít