Co je padák

Co je padák

Příspěvekod Lída » 0, 11. září, 2008, 5:28 pm

Podle hesla: bude se nám lépe létat, když budeme mít padák.

Padák je náš telefonní seznam.
Budou tam telefonní čísla na rodinu, do práce, k přátelům, do škol, k našim lékařům, veterináři, na opraváře. Můžeme tam zálohovat čísla z mobilu.

Úplně nahoře budou telefonní čísla na záchranku, policii a hasiče.
Nepočítejte s tím, že si na něco takového vzpomenete, pokud byste měly oheň za zády nebo zraněné dítě na ruce. Budete možná myslet jen na to, a zapomenete i číslo ulice.

Telefon na toxikologii do Prahy je 224 919 293, 224 915 402
http://www.farmakologie.net/lecbaotrav.php
Poradí vám co dělat, když dítě něco sní, když vás píchne vosa apod. Doporučovala bych ho dát i do mobilu.
Lída
Site Admin

Re: Co je padák

Příspěvekod lukeska » 0, 15. září, 2008, 1:45 pm

Ahoj,
přiznám se, že zatím mám ve svém autopilotovi jen telefony - a dneska zrovna se mi to hodilo :P A slibuju, že jen co přijedeme z dovolené, tak ho doplním i o ty uklízecí mise a rutiny ;)
Nemám totiž denodenní přístup k internetu, tak musím plánovat a zatínat drápky sama :|
Díky Lído za parádní web.
lukeska

Příspěvekod Lída » 0, 16. září, 2008, 8:02 am

:mrgreen: hlavně, abychom jenom nečetly, ale taky něco uklidily :D

Muž mi jednou řekl, že kdybychom o tom uklízení tolik nekecaly, stihly bychom toho uklidit mnohem víc. Řekla bych, že nepochopil ten koncept :lol: :lol:
Lída
Site Admin

Příspěvekod patzrn » 0, 9. listopad, 2008, 12:50 pm

Lída!!! Tá poznámka Tvojho mužíka sa mi páči! Je to naozaj tak a neodvolávaj sa na koncept!!! :lol: :lol: :lol: Ja az teraz mam konecne cas si dostudovat teoreticky a zacat prakticky skusat overené tipy. Uz si mala anketu: Kto je FL len mailovo a kto prakticky? Aky mas tip? kolko z nas to aj robi stopro? JA som teraz po pade na tenise s ortezou a cakam na vysledok z magnetickej rezonancie. Na nieco to je dobre. Mam cas podavat veci do poriADKU, CO MA UZ ROKY OBCHADZALI. :mrgreen:
patzrn

Zpět na Jak začít