Co je autopilot

Re: Co je autopilot

Příspěvekod Anicka_Kozi_Nozicka » 0, 18. říjen, 2012, 1:15 pm

Méďokuličko děkuji, přesně to jsem tak nějak potřebovala a nemohla najít :-)

miciqx Tobě taky díky. Už jsem začla a napsala si část padáku.
Projdu i Tvůj odkaz.

Furt nad tím dumám jak si ten systém udělat :-D :-D

Mě totiž vytvoření systému trvá hrozně dlouho, pak si na něj zvyknu a blbě se mi přechází na jiný i když ten můj je očividně horší než ten nový :-D
Ale budu se nad tím muset pořádně zamyslet. Hlavně si sepsat, co všechno tam je dobré mít :-)
ObrázekObrázekObrázek
Anicka_Kozi_Nozicka

Příspěvekod Anicka_Kozi_Nozicka » 0, 19. říjen, 2012, 1:55 am

Tak už mám padáka :good:
No vymyslet co všechno tam napsat a hlavně to tam napsat! Já jsem už pěkně dlouho nedržela tužku v ruce takovou dobu. Pěkně mě bolí prsty :-D
Ale super aspoň si zase procvičím psaní :smiley-chores013:
ObrázekObrázekObrázek
Anicka_Kozi_Nozicka

Příspěvekod miciqx » 0, 19. říjen, 2012, 9:05 am

ani neber to jako něco, co musíš udělat teď a pak přes to nejede vlak.. já to beru jako sakra pracovní sešit :) furt předělávám, přesunuju.. :) proto mi taky vyhovuje že ho mám v kroužkovým bloku - daj se přidávat listy, přesouvat.. :)
na tragickej život sem já pes!
miciqx

Příspěvekod Anicka_Kozi_Nozicka » 0, 19. říjen, 2012, 2:52 pm

Jasně :-D
Já si jen nevěděla rady odkud začít. Ale ten Tvůj odkaz! Tam je přesně to, co jsem potřebovala :-)

A nápady skvělé (jen mě tedy zaráží, že si tam některé píšete různá hesla, piny apod... sice by se mi taky hodilo mít to někde po kupě, ale strach je silnější :-D

Vrhla jsem se na to a dneska jsem během půl hodinky poklidila celý byt a užívám si klídeček a kávičku :-D než zase vstane bordelčeta :-D :-D
ObrázekObrázekObrázek
Anicka_Kozi_Nozicka

Příspěvekod miciqx » 0, 20. říjen, 2012, 9:16 pm

jj, piny a hesla v autopilotu nemám, to mi taky přišlo lehce ohuboidní
miciqx

Příspěvekod Andrea » 0, 23. říjen, 2012, 8:47 am

PINy a hesla v autopilotu samozřejmě mám, kde jinde :-) Ale mám je zaklíčované tak, že by to někdo těžko pochopil, mám je napsané třeba ve formě JAKO telefonních čísel, nebo JAKO dat narození atd.
Andrea

Příspěvekod LeniH » 0, 23. říjen, 2012, 11:05 am

Piny a hesla - no tam bych řekla, že jde o to, jestli ten autopilot nosíš s sebou nebo necháváš doma...

Pro tu domácí variantu (to mám já) bych tam pin klidně napsala - pokud by nás někdo vykradl (a tak se dostal k těm pinům), tak bych pravděpodobně nebyla doma a když nejsem doma, tak kreditku i mobil mám s sebou...

Ale po pravdě já tam píšu hlavně hesla na různé diskuze a e-shopy, takže takové pro cizí lidi v podstatě nedůležité ... (a nemám to v autopilotovi, ale mám na to zvlášt sešitek).. Možná není špatný nápad si místo toho vložit list do autopilota...
Obrázek Obrázek
LeniH

Příspěvekod miciqx » 0, 24. říjen, 2012, 5:07 pm

jo ještě tam mám taky zašoupnutý velikosti.. jak mýho DF a moje (DS se mění děsně rychle, to ještě nemá cenu psát :o) ), tak aj různý rozměry doma - stoly (kdybych chtěla koupit ubrus), minimální velikost vanovýho závěsu atd
miciqx

Příspěvekod Andrea » 0, 2. listopad, 2012, 2:48 pm

Achjo, tak mě dneska po měsíci přišel z fleru objednaný diář/autopilot a provedení teda nic moc, posílám to zpátky, je to tak umatlané jako kdyby to vyrábělo děcko v pracovní výchově :roll: Škoda, hlavně to bylo na kroužkovém podkladě, jako karis blok, takže jsem si tam chtěla přicvakávat podle potřeby autopilotí listy. Já mám snad prostě vysoké nároky když chci diář a karisblok v jednom, kabelkové velikosti (a o elegnatním vzhledu už ani nesním).
Andrea

Příspěvekod LadaC » 0, 9. prosinec, 2012, 10:38 pm

Jsem tu nová a chtěla bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi autopilotem a rutinou...
Ttaky se tu objevují různé zkratky (nic mě zrovna nenapadá), můžete mi někdo prosím ty nejběžnější vypsat? moc vám děkuji...
Jsem zvědavá, jak domácnost s vaší pomocí konečně zvládnu ;) Něco takového potřebuju už DLOUHO :thank_you:
Díky L.
LadaC

PředchozíDalší

Zpět na Jak začít