Co je autopilot

Re: Co je autopilot

Příspěvekod zipka » 0, 5. únor, 2010, 2:18 pm

Ahojky :D tak už taky konečně mám svého autopilota! Není ještě úplně kompletní - budu dopisovat seznamy potravin a oblíbená a záchranná jídla, ale jinak je vše OK. Nechala jsem se inspirovat a taky mám kroužkový sešit a v něm vše v euroobalech :) Moje berušky mi navíc namalovaly obrázky - přesně, jak jsi Lído psala - dejte si do autopilota obrázek, co se vám líbí - tak já jich tam mám několik a líbí se mi všechny a milého autopilota otvírám s radostí ;) Joj, kdyby vy jste věděly, jak já jsem ráda, že jsem vás našla :lol:
zipka

Příspěvekod zipka » 0, 5. únor, 2010, 2:22 pm

Dáša píše:Ahoj děvčata, zasílám můj typ na diář pro Autopilota. Dnes ho chci objednat, tak jestli se osvědčí, dám vědět.
http://www.penshop.cz/DetailPage.asp?DPG=7752
Dáša

Dášo, tenhle Moleskin, ale ve velikosti A5 používám jako diář a je to ten nejlepší, co jsem dosud měla. Místa na poznámky k jednotlivým dnům je celkem dost a na pravou stránku vždycky píšu, co nového se holky naučily, co zvládly, veselé příhody a tak... Je pak hrozně hezký si to s odstupem přečíst - a co teprve za pár let :lol:
zipka

Příspěvekod Gigigirlone » 0, 17. říjen, 2010, 6:04 pm

Ženy, objevila jsem na fleru dokonalý deník vhodný na autopilota, tzv karis blok to je. Je možné si vybrat vzhled obalu. Dělá je mladá slečna, zrovna dnes jsem si jeden objednala.
moc hezký je třeba tenhle: http://www.fler.cz/zbozi/zapisnik-denik ... li-1133874
Gigigirlone

Příspěvekod nantea » 0, 20. listopad, 2010, 6:28 pm

Gigigirlone,ten vypadá dobře.Jak jsi s ním spokojená a kolik stál.Díky.
nantea

Příspěvekod Gigigirlone » 0, 21. listopad, 2010, 2:07 pm

Stál 330 kč + pošta a jsem spokojená hodně, je fakt krásný.
Gigigirlone

Příspěvekod Qvitko » 0, 13. červen, 2011, 2:21 pm

Našla jsem tento krásný obal na diář...poptáno ve větší velikosti:o)
http://www.fler.cz/zbozi/modra-je-dobra-1240709
Qvitko

Příspěvekod Andrea » 0, 22. září, 2012, 6:41 pm

Gigigirlone píše:Ženy, objevila jsem na fleru dokonalý deník vhodný na autopilota, tzv karis blok to je. Je možné si vybrat vzhled obalu. Dělá je mladá slečna, zrovna dnes jsem si jeden objednala.
moc hezký je třeba tenhle: http://www.fler.cz/zbozi/zapisnik-denik ... li-1133874

Ahoj, jak jsi spokojená s diářem ? Já jsem si dneska také jeden předobjednala - uvidím jak se dohodneme - chci něco jako kalendář/diář/autopilota v jednom a ještě kabelkový formát - tloušťa mi nevadí ale rozměr bych chtěla cca A6 tak jsem zvědavá jestli s paní najdeme nějakou cestu. Každopádně díky za tip!
Andrea

Příspěvekod Anicka_Kozi_Nozicka » 0, 17. říjen, 2012, 10:07 pm

Dá se někde sehnat nějaký vzor autopilota?
Co všechno si psát, jakým stylem a tak?

Nějak nevím jak na to :-(
ObrázekObrázekObrázek
Anicka_Kozi_Nozicka

Příspěvekod medakulicka » 0, 18. říjen, 2012, 7:16 am

Aničko návod a tipy jsou tady: viewtopic.php?f=2&t=384 , ale hodně záleží na tobě osobně. Co využiješ a tak. Je to super věc. :cool:
ObrázekObrázekObrázek
medakulicka

Příspěvekod miciqx » 0, 18. říjen, 2012, 9:52 am

ani.. co všechno.. v podstatě co ty potřebuješ - a stylem, kterej tobě nejvíc vyhovuje.. je to tvůj autopilot, takže ty hlavně s ním musíš bejt spokojená..

já třeba začala tím, že jsem se rozhlídla, napsala jsem si prostory, který doma máme.. a pak co všechno je v každým jednotlivým prostoru potřeba udělat (i "blbosti" jako třeba otřít vypínače, odmontovat a umejt lustr, vyčistit filtr v pračce)..
pak jsem si ty jednotlivý místnosti rozhodila k těm stávajícím "danejm" tejdnomístům (ložnice, obejvák, koupelna.. ) protože máme barák a to je o trochu jiným.. takže třeba mám koupelnu + prádelnu.. takže když je ta daná zóna, vidím, co všechno bych si tam měla uklidit, abych na nic nezabudla.. a jasně že ne všchno dělám každej měsíc :)

pak jsem si napsala ranní a večerní rutiny.. popravdě - ideální stav, ke kterýmu se zatím jen blížím :)
jo a plán na tejden, ale to nám tu lída stejně pořád předříkává :D

pak tam mám "padák" - důležitý kontakty (doktory, pohotovosti, řemeslníky) .. plus pro sichr kontakty na kamarády a zbytek, kdyby mi náhodou (opět) kleknul telefon.. minule mi usnul a zapoměl všechna telefonní čísla.. horkotěžko jsem je dávala dohromady

v dalším kousku se pokouším udělat jídelní plán, ale to teda furt nějak nejde (nejhorší narušitel je DF.. je schopnej, i když je něco nakoupenýho, říct, že teď ne, že má chuť na něco jinýho.. a já mám pak co dělat, abychs tím nákupem něco udělala ab se to nezkazilo..

.. hele teď sem pobrouzdala po fórku.. koukám, že dost tipů máš aj tady.. http://www.pojdte-dal.cz/viewtopic.php?f=2&t=1550
na tragickej život sem já pes!
miciqx

PředchozíDalší

Zpět na Jak začít