Prosba o podporu PETICE

Co se do ostatních rubrik nehodí

Prosba o podporu PETICE

Příspěvekod Lilyl » 0, 3. květen, 2010, 10:30 pm

Milé spolubojovnice,

srdce mi nedovolí nenapsat zádost o podporu níže uvedené PETICE PRO LEPŠÍ OVZDUŠÍ (PRO Ostravu a okolí)

Skoro každou maminku i tatínka to trápí , ani nevíte jak. Můj názor byl dokonce takový, že za konjunktury byla situace lepší, zdejší průmyslové aglomerace používaly filtry ( alespoň přes den, v noci to ne, proč pak , však to lidi nevidí) S krizí sice firmy omezily výrobu ,ale totálně přestaly používat filty( začaly šetřit) Teď když se výroba zase zvýšila, zůstaly manýry- nepoužívání filtrů. Nebudu vypisovat čím vším trpí díky ním minimálně naše děti: astmata :cray: , alergie
:15: ,atopické ekzemy.........ano , někdo by řekl, tak se odstěhujte...ale , to je taky o penězích,bohužel. A pro nás je to také domovina, máme tu kamarády, babičky,vzpomínky. ...Proto ,prosím , Vás v ostatních částech naší milované země pomožte, ať můžeme zase dýchat a né se dusit. Podmínkou není mít zde trvalý pobyt, skutečně není.

odkaz:

http://www.arnika.org/podepiste/petice- ... ro-ostravu

za tisíce lidí děkuji

Lilyl
Lilyl

Re: Prosba o podporu PETICE

Příspěvekod karcoool » 0, 3. květen, 2010, 10:57 pm

V Ostravě mám strejdu s rodinou- ak já i mamža jsme "podepsali" už kvůli nim ;)
karcoool

Příspěvekod Bylanka » 0, 3. květen, 2010, 11:06 pm

Lilyl, právě jsem tu petici podepsala :thank_you: . Souhlasím s tebou, sama mám 18 měsíčního syna. zuzana
Bylanka

Příspěvekod JanaD » 0, 4. květen, 2010, 6:54 am

také mám malé děti, proto jsem neváhala a podpořila Vás ;) zdraví máme jen jedno
JanaD

Zpět na Povídání jen tak