Pomalý hrnec

Co se do ostatních rubrik nehodí

Pomalý hrnec

Příspěvekod Mičova » 0, 4. leden, 2010, 4:40 pm

Chtěla bych si pořídit pomalý hrnec a nebo parní hrnec. Máte s ním někdo zkušenost?
Obrázek
Obrázek
Mičova

Re: Pomalý hrnec

Příspěvekod IvaChytilova » 0, 4. leden, 2010, 6:13 pm

S parním hrncem zkušenost nemám, ale pomalý hrnec mě nadchl z pochaly holek na BC, už mám jeden zakoupený, ale nemám ho doma fyzicky... Jsem zvědavá na ten zázrak. Kdyžtak se mrkni na diskusi na BC... ;)
IvaChytilova

Příspěvekod JanaD » 0, 4. leden, 2010, 9:19 pm

Tak já vlastním pomalý hrnec a můžu jedině chválit, je to super vše tam dáš a pak jen nastavíš čas a jdeš si po svých :D
JanaD

Příspěvekod Kornoutka » 0, 4. leden, 2010, 10:05 pm

Taky mám pomalý hrnec, loni mi ho přinesl Ježíšek. A je fakt úžasný. Masíčko se z něj úplně rozpadá. Nejvíc se mi na něm líbí, že ho zapnu, můžu jít pryč a když se vrátím domů, tak mám uvařeno ;)
Kornoutka

Příspěvekod Mičova » 0, 5. leden, 2010, 12:29 pm

A jak je to se spotřebou elektřiny. Ráda bych měla argumentaci pro manžela. :D
Obrázek
Obrázek
Mičova

Příspěvekod JanaD » 0, 5. leden, 2010, 2:54 pm

Já co jsem četla a dokonce jsem viděla reportáž v nějakém pořadu, tak spotřeba by měla být zhruba okolo jedné desetiny toho co si vezme klasická elektrická trouba :D
JanaD

Příspěvekod IvaChytilova » 0, 5. leden, 2010, 9:10 pm

JANAD má pravdu, spotřeba je minimální...
IvaChytilova

Příspěvekod ruzovka » 0, 7. leden, 2010, 1:56 pm

HOlky, ahoj, děláte mi velkou radost ... já po něm už toužím poměrně dlouho .... teda cca rok zpátky .... a pořád váhám, ale díky vašim informacím se snad už konečně odhodlám.
Mě jen odrazuje vaření obědů o víkendu , jakože když si ráno v zimě přispím - cca do půl deváté - děti už mám odrostlé dospělé ;) - tak jak stihnu uvařit oběd? Ale je pravda, že se u nás oběd klidně podává i po jedné hodině ....
ruzovka

Příspěvekod JanaD » 0, 7. leden, 2010, 2:33 pm

Můžeš si navařit přes noc, také to tak někdy dělám :) třeba v deset večer ho zapnu a nastavím čas a ráno je hotovo, k obědu jen ohřeju :D
JanaD

Příspěvekod ruzovka » 0, 7. leden, 2010, 2:41 pm

JanaD píše:Můžeš si navařit přes noc, také to tak někdy dělám :) třeba v deset večer ho zapnu a nastavím čas a ráno je hotovo, k obědu jen ohřeju :D

Jani - to je fakt a asi se to dá nejvíce využít v zimě , v létě nevím ..... protože když je ráno dovařeno, tak je to teplý a do oběda je to pak na plotně a do lednice to asi strčit nejde . V zimě bych to mohla vystrčit do komory, kde je chladno.

A ještě jsem chtěla poprosit, pomůžete mi, kde na BC je diskuze o pomalém hrnci? Nemůžu to tam najít. Děkuji.
ruzovka

Další

Zpět na Povídání jen tak