Hyperaktivní prvňáček

Co se do ostatních rubrik nehodí

Hyperaktivní prvňáček

Příspěvekod missis » 0, 6. červenec, 2009, 10:46 pm

Milé mamky, mám doma chlapečka s ADHD, od září jde do první třídy. Již před rokem měl předepsaný Ritalin, ale paní učitelka ve školce to s ním zvládala i bez léku, doktorka říká, že ve škole už to bez něj nepůjde, nicméně máte některá zkušenost s nějakou jinou alternativou, např.bylinky či homeopatika? Fakt, první třída je má noční můra.Prosím poraďte nebo se podělte o zkušenosti.
missis

Re: Hyperaktivní prvňáček

Příspěvekod IvaChytilova » 0, 7. červenec, 2009, 9:44 am

I moji dceru čeká první třída... :mrgreen:
Doporučuju najít si co nejdříve homeopata nebo dokt., co provozuje tradiční čínskou medicínu, poradí a doporučí léčebné postupy šité na míru právě pro tvého syna... ;)
Osobně i na své dceři jsem vyzkoušela a funguje to...
IvaChytilova

Příspěvekod toosra » 0, 10. červenec, 2009, 5:01 pm

Učím na 1. stupni. Chce to hlavně vybrat paní učitelku a pokud možno menší počet dětí ve třídě. Taky bych zatím do toho šla bez medikace.
toosra

Příspěvekod petas » 0, 12. červenec, 2009, 9:41 pm

Já bych se toho léku nebála. My jsme sice s mým ADHD synem přežili školu bez léků, ale byl to horor pro všechny zúčastněné. S dnešními zkušenostmi bych volila medikaci. Kamarádka, která pracuje ve škole s hodně problémovými dětmi mi potvrdila, že Ritalin opravdu pomáhá. Najít výbornou učitelku je v každém případě to nejdůležitější. Přeju hodně štěstí.
petas

Příspěvekod missis » 0, 16. červenec, 2009, 10:15 pm

Moc vám děkuji za odpovědi, začnu asi tím homeopatem a vyzkouším to nyní o prázdninách.
missis

Zpět na Povídání jen tak