Hrdinové při povodních

Co se do ostatních rubrik nehodí

Hrdinové při povodních

Příspěvekod marketecka » 0, 1. červenec, 2009, 11:00 am

Ahoj - v poslední době jsem sledovala zprávy více než obvykle, protže byly ty povodně-hrůza. Zaujal mně pán, který vysekal díru do stropu a vytáhl své děti a babičku a všem zachránil život - myslím, že by mněl dostat metál za to jak se duchapřítomně zachoval a nepanikařil astatečně zachránil děti, které plavali u stropu - to je fakt silný zážitek. :) Vody bylo všude dost a mně samotnou to dost děsí a většinou začnu panikařit a mám záchvat a asi bych nedokázala nikomu pomoct možná ani sobě - a tak mně to zahanbuje že jsou tu lidi šikovní, kteří to umí a jiné ne!... Kdybych někoho z Vás mněla zachránit a já to neudělala, tak by mi to bylo vyčítáno až dokonce života ... prostě jsem tak nad tím přemýšlela. Jak se Vy díváte na to když někdo někomu nepomůže v takové situaci a jenom stojí a hledí a tvrdí, že má dřevěné nohy abojí se cokoliv udělat?
Jednou jsem málem na dálnici nabourala do auta , protože celá kolona začala prudce brzdit, a hned jsem dostala záchvat paniky a latentní tetanii a všecko dohromady a manžel musel dořídi t auto k okraji... no prostě si myslím, že bch nikomu nepomohla a třeba by mně ta pomoc napadla až by ten člověk třeba umřel nebo nevím. Vy byste dokázali zachránit život? Udělali jste to někdy? Misjak
Naposledy upravil marketecka dne 0, 15. červenec, 2009, 10:55 am, celkově upraveno 1
marketecka

Re: Hrdinové při povodních

Příspěvekod Mičova » 0, 2. červenec, 2009, 9:34 am

Včera večer se naší vesničkou přehnala velká voda. My jsme naštěstí na kopci. Sice přes nás teče veškerá voda od sousedů a z louky, ale odtéká dál. Barák máme vlhký, ale oproti lidičkám co jsou u vody je to dobré. Je hrozné sledovat tu bezmoc, když voda stoupá a nemůžete s tím nic dělat. Během chvilky se z našich dvou potůčků stala rozvodněná řeka. A vy můžete jen koukat. Nestihnete udělat vůbec nic. Je mi strašně líto těch lidí co mají vytopené domy. Měli v garáži vodu až 70cm nad autem. :( Naštěstí voda rychle opadla a tak to snad nezanechá moc velké následky. Snad už nic nepřijde.
Obrázek
Obrázek
Mičova

Re: Hrdinové při povodních

Příspěvekod marketecka » 0, 15. červenec, 2009, 10:57 am

Ahoj - to je mi líto, nedávno jsme měli dovolenou a chtěli jsme jet pár lidem pomoct odklízet po povodních, ale nakonec z toho sešlo, protože místní lidé zareagovali skvěle a vzájemně s i pomohli. Všem přeji,aby to zvládli nejenom fyzicky, ale hlavně psychicky. ;)
marketecka

Zpět na Povídání jen tak