Pro pracující

Co se do ostatních rubrik nehodí

Pro pracující

Příspěvekod prolinka » 0, 10. červen, 2009, 7:14 pm

Holky co chodíte do práce zvládáte ještě uklízet podle FL? Ted mi nastane :? a nedovedu si představit uklízet podle D.tipů Bojim bojim že nebudu stíhat nic.Máte to nějak upravené?Nebo jak to zvládáte? :o
prolinka

Re: Pro pracující

Příspěvekod IvaChytilova » 0, 11. červen, 2009, 8:24 pm

Já pracuju částečně + i z domova a dá se to, vždy to upravím podle své aktuální situace, stane se samozřejmě, že některý den nestihnu nic kromě rutin , ale vždy to pak zmáknu další den... Určitě to půjde, neboj... ;)
IvaChytilova

Příspěvekod marketecka » 0, 15. červen, 2009, 2:16 pm

Ahoj, já pracuji na plný úvazek, ale často s přesčasy...někdy, ale mohu přesčasy využít, a přijít do práce později a tak uklízím ráno než jdu do práce...jdu třeba na 10:00 do práce, jo a když jsem, ale do 19:00 v práci, tak večer už uklízím zřídka kdy. Mám už svůj systém a rozhodně je lepší každý den uklízet 15 min. než nic a pak celou sobotu gruntovat--- to pak nemůžu ani nikde odjet, že jo :D )
Jsem spokojená a i když jsem celý den v práci, tak vím, že dnes přijdu do uklizeného bytu, protože jsem ráno uklidila. ;)
marketecka

Příspěvekod Jana » 0, 1. srpen, 2009, 12:27 pm

Já jako pracující musím napsat, že kolikrát nestíhám. Teď máme v práci trošku volněji tak se snažím po osmi a půl hodinách jít domů a mám pořádek, stíhám krásně navařit večeři i uklidit.
Ale jak mi začnou přesčasy, tak jsem ráda, že nachystám večeři a na úklid už nemám sílu. Pak to doháním jak se dá, většinou o víkendech, ale má to výhodu, když jsme oba dlouho přesčas tak se doma moc nenadělá :lol: , ale nemáme děti, tak je to jiné.
Jana

Zpět na Povídání jen tak