Jaro!!!!

Co se do ostatních rubrik nehodí

Jaro!!!!

Příspěvekod Melina » 0, 10. únor, 2009, 3:20 pm

Dnes ráno jsme šly s malou nakoupit a bylo jako na jaře. Po návratu domů začalo do půlhodiny sněžit a sněží doteď, to tu napadne zase nejmíň 20 cm. Jsme skoro v horách, sluníčko nám sem hned tak nepřijde, takže než tady bude opravdové jaro, to si ještě hodně počkám. Taky tak nemáte rády zimu??? Já ji snesu do Vánoc, ale pak už néééééééé :cry: :cry:
Melina

Re: Jaro!!!!

Příspěvekod Martina1 » 0, 10. únor, 2009, 3:29 pm

Já jsem vyloženě teplomilná rostlinka :!: Zimu nemusím, leda tak na obrázku nebo v televizi, a i když je za oknem, tak se oblékám, protože jen ten pocit mě dožene pro něco na sebe do skříně. Dneska u nás ráno taky sněžilo, prý, říkal DF, než odešel do práce. Při té představě jsem ani nevylezla hned z postele, byly jsme zalezlé s malou pod dekou a hrály si. Když jsme se teda už konečně odhodlaly, tak po sněhu památky jen na střechách a na ulicích mokro, ale sluníčko taky vystrčilo čumáček, ale jen na chvíli, škoda, teď už je zase fuj :(
Martina1

Příspěvekod JanaD » 0, 11. únor, 2009, 2:36 pm

Já jsem vždycky na Vánoce zklamaná, když není bílo, což už nebylo pár let :( většinou sníh napadne, když o to člověk ani nestojí. U nás bylo v sobotu jako na jaře, sluníčko, teplo a děti na hřišti :P pak ovšem přišla neděle a s ní sníh :( no jo na to opravdové jaro si holt budeme muset ještě chvíli počkat, ale potom to bude stát za to, mám ráda, když postupně můžeme sundávat bundu...svetr...jednu mikinu...druhou mikinu, až nakonec zůstaneme v tričku a máme tu zase léto :lol: snad se dočkáme
JanaD

Příspěvekod IvaChytilova » 0, 13. únor, 2009, 2:09 pm

Taky zimu moc nemusím, ale vzhledem k tomu, že tady od úterka sněží denně a k tomu ty teploty pod nulou a vítr... :mrgreen: Jaro opravdu vypadá jinak a podle předpovědi se ho asi jen tak nedočkáme.... :mrgreen: :mrgreen: Třeba se ale spletou... :lol: :lol: :lol:
IvaChytilova

Příspěvekod petas » 0, 14. únor, 2009, 5:07 pm

Já se tak hrozně moc těším na jaro. Jediné, co mě utěšuje, že si ho letos o to víc vychutnáme po té opravdové zimě. A kdo si počká ten se dočká. ALE UŹ ABY TO BYLO.
petas

Příspěvekod marketecka » 0, 16. únor, 2009, 4:56 pm

ahoj . Já se taky těším na jaro , protože budu moci umýt okna a tak :lol: ale hlavně proto, e si na balkon chci vysadit pěkné kytičky a mít aspon kousek jara na dosah ruky. Už mi to opravdu chybí. ;)
marketecka

Příspěvekod Melina » 0, 16. únor, 2009, 10:11 pm

Tak dneska teda mám pocit, že to jaro snad nikdy nepřijde :roll: Nevím, proč to na mě tak působí, asi proto, že jsme ve stínu a sníh se tu udrží víc a sluníčko si tu přes zimu vůbec neužijeme :roll:
Melina

Příspěvekod Martina1 » 0, 17. únor, 2009, 10:26 am

Pomooooc!! Tady sněží jak na horách :cry: jaro to vzalo asi přes Ural a jen tak nedorazí :(
Martina1

Příspěvekod Jája » 0, 17. únor, 2009, 11:47 am

Tady se taky chumelí od včerejšího rána.Mám pocit,že jaro nikdy nepřijde a zima už mě štve :? Koupila jsem si jarní kytku na stůl a tu mi ožral kocour :cry:
Jája

Příspěvekod Irka » 0, 18. únor, 2009, 9:55 am

Já má ráda každé roční období, naopak jsem nesvá, když je podzim moc dlouhý a zima nikde, a podobně. Mám ráda, když je vše tak jak má, v zimě sníh, na jaře ne moc horko, v létě horko na koupání, a na podzim spíše chladněji. :)
Irka

Další

Zpět na Povídání jen tak