Věnujete se pravidelně cvičení?

Co se do ostatních rubrik nehodí

Re: Věnujete se pravidelně cvičení?

Příspěvekod janinka » 0, 4. únor, 2009, 11:09 am

já jsem po porodu(už je to rok a půl)chodila na aerobic,ten mi teda hodně pomohl shodit kila,ale hlavně zformovat postavu.Dneska mam zase svých 50kilo i s postelí a jsem spokojená,ale kamarádka,která po dětech dost přibrala,tak se dala na pilates,cvičila ho doma podle asi dvd nebo vhs,teď si nejsem jistá,ale nemohla si to vynachválit,za pár měsíců zhubla snad do deseti kil a postava se jí taky zformovala.Přeji úspěšné hubnutí a formování :lol:
janinka

Příspěvekod ketkaZiky » 0, 11. únor, 2009, 6:27 pm

Ahojky tak u mne jede už půl roku každý den ranních 20min 5 tibeťanů. Jako největší plus beru, že mne přestaly bolet záda, ale úplně... prostě jsem posílila pravidelnými cviky (5) celé tělo... i svaly o kterých jsem ani nevěděla že je mám... moc doporučuju, ale je to jen pro ty, kteří dodrží každodenní cvičení, jinak to jde celé do kytek...
ketkaZiky

Příspěvekod RomanaK » 0, 1. březen, 2010, 12:42 pm

Ahoj, tak k tibeťanům se taky odhodlávám.Myslela jsem, že bych si ráno přivstala, ale zatím jen pokaždé vypnu budík a chrním dál. Ale co se mi líbí, během 2 měsíců jsem se odhodlala cvičit nejdříve 1x týdně hoďku a teď už cvičím i 7x týdně. Za chvilku mi končí RD, tak budu alespoň ve formě. :D :D Pokud nepřijde druhé mimi ;)
ObrázekObrázek
Obrázek
RomanaK

Příspěvekod fialka » 0, 1. březen, 2010, 9:53 pm

Například já jsem u pana doktora na jeho dotaz, zda pravidelně cvičím, vždycky jen neurčitě huhlala, že tak někdy občas skoro možná snad. Ale nyní, když jsem si opět dala na Nový rok předsevzetí, že budu cvičit a opět toho během února nechala, nyní začnu odpovídat naprosto pravdivě: Ano, pravidelně cvičím. Pravidelně každý rok v lednu :-).

fialka
fialka

Příspěvekod JanaD » 0, 2. březen, 2010, 7:45 am

fialka píše:Například já jsem u pana doktora na jeho dotaz, zda pravidelně cvičím, vždycky jen neurčitě huhlala, že tak někdy občas skoro možná snad. Ale nyní, když jsem si opět dala na Nový rok předsevzetí, že budu cvičit a opět toho během února nechala, nyní začnu odpovídat naprosto pravdivě: Ano, pravidelně cvičím. Pravidelně každý rok v lednu :-).

fialka

:D :D :D jen nevím, jestli to pana doktora dostatečně uspokojí :D :D :D
JanaD

Příspěvekod RomanaK » 0, 3. březen, 2010, 11:10 am

fialka píše:Například já jsem u pana doktora na jeho dotaz, zda pravidelně cvičím, vždycky jen neurčitě huhlala, že tak někdy občas skoro možná snad. Ale nyní, když jsem si opět dala na Nový rok předsevzetí, že budu cvičit a opět toho během února nechala, nyní začnu odpovídat naprosto pravdivě: Ano, pravidelně cvičím. Pravidelně každý rok v lednu :-).

fialka

:D :D Tak to skus zase i v březnu, venku už krásně svítí sluníčko :) A pak můžeš doktorovi říci v lednu a březnu, vlastně každý lichý měsíc :D
ObrázekObrázek
Obrázek
RomanaK

Příspěvekod Marion » 0, 3. březen, 2010, 8:23 pm

Tak já chodím 2x týdně na trampolínky, a nemůžu si je vynachválit, po hodině nejsem vůbec unavená, ale mám protažené celé tělo a vyplavených endorfinů habaděj :D Pak také chodím s naším pesem běhat canicsross (táhne mě na postroji) a to je taky úžas, teď ještě čekám až nám sleze z polí sníh, ale už se nemůžu dočkat, až zase vyběhneme, je to skvělej pocit při běhu a pesič vydatně táhne, takže mi hodně pomáhá a tolik se nenadřu :lol:
Obrázek

ObrázekObrázek
Marion

Příspěvekod RomanaK » 0, 3. březen, 2010, 9:30 pm

Marion píše:Tak já chodím 2x týdně na trampolínky, a nemůžu si je vynachválit, po hodině nejsem vůbec unavená, ale mám protažené celé tělo a vyplavených endorfinů habaděj :D Pak také chodím s naším pesem běhat canicsross (táhne mě na postroji) a to je taky úžas, teď ještě čekám až nám sleze z polí sníh, ale už se nemůžu dočkat, až zase vyběhneme, je to skvělej pocit při běhu a pesič vydatně táhne, takže mi hodně pomáhá a tolik se nenadřu :lol:

Ahoj, s tím hafíkem to musí být super. Já mám 4 malinký (papillony), tak bych to mohla mít jako spřežení :D
ObrázekObrázek
Obrázek
RomanaK

Příspěvekod Marion » 0, 4. březen, 2010, 8:02 am

RomanaK píše:
Marion píše:Tak já chodím 2x týdně na trampolínky, a nemůžu si je vynachválit, po hodině nejsem vůbec unavená, ale mám protažené celé tělo a vyplavených endorfinů habaděj :D Pak také chodím s naším pesem běhat canicsross (táhne mě na postroji) a to je taky úžas, teď ještě čekám až nám sleze z polí sníh, ale už se nemůžu dočkat, až zase vyběhneme, je to skvělej pocit při běhu a pesič vydatně táhne, takže mi hodně pomáhá a tolik se nenadřu :lol:

Ahoj, s tím hafíkem to musí být super. Já mám 4 malinký (papillony), tak bych to mohla mít jako spřežení :D

To jo, je to super. A viděla jsem lidi běhat i s yorkšírama :D
Obrázek

ObrázekObrázek
Marion

Příspěvekod Libu » 0, 4. březen, 2010, 11:43 am

Po všech možných cvičeních jsem zakotvila u Zumby a jsem nadšená a chodím 2x týdně. Je to taneční cvičení a doma hlásím, že odcházím na diskotéku :lol: . Je to prima, není nutné dodržovat přesně kroky a stačí, když se člověk uvolní a tancování si užije. Jo a propocená jsem, jako kdybych vylezla ze sprch :lol:
Libu

PředchozíDalší

Zpět na Povídání jen tak