Nosíte stále ještě nákupy v igelitce?

Co se do ostatních rubrik nehodí

Nosíte stále ještě nákupy v igelitce?

Příspěvekod Tamara » 0, 22. září, 2013, 10:13 pm

Otázka zní jasně :)
Já naposledy táhla nákup ve dvou igelitkách a jedné se utrhlo ucho a vše se mi vysypalo. Hned jsem doma projela internet, abych našla něco mnohem hezčího a praktičtějšího než je právě igelitová taška a našla jsem toto - http://www.kabelkysnu.cz/produkty/desig ... -black.htm - a vypadá docela dobře. Pořídím si zřejmě rovnou dvě, protože vždycky nesu z obchodu minimálně dvě tašky.
Tamara

Re: Nosíte stále ještě nákupy v igelitce?

Příspěvekod Filomena » 0, 23. září, 2013, 12:23 am

Tak já igelitky nenosím právě pro ty maléry s uchy. Ale jakmile mám nějaký zbytek látky od šatů šiji z toho tašku. Dvě by mi nestačily, jezdím na nákup jednou týdně a zasse nemohu dávat nákup do velkých tašek, protože by je manžel, který se mi vždycky snaží pomoci s nákupem od auta do byti, neunesl. -Ty na obrázku jsou velice hezké, ale jedna věc sse mi u nich nelíbí: moc vysoká cena. Na mě, důchodkyni, tedy rozhodně.Navíc ty tašky z látek od šatů obvykle nosím se stejnými šaty, takže to i ladí. Obvykle je vyztužuji plátnem. A dá sse šikovně složit do tašky. První jssem ušila kdysi zkusmo ze síťoviny a od tí doby jim můj muž říká "tašky na motýly" - i když jsou z normální látky. Navíc mám ráda i tašku na lahve, která má přihrádky a krterou kdysi prodávala za 30,-Kč Delvita. - Jestli má někdo zájem, mohu poskytnout popis na šití tašek. - Jinak ovšem vždycky jednu igelitku šikovně složenou a přetaženou uchy, mám pro Strýčka Příhodu v kabelce.
Filomena

Příspěvekod atevi » 0, 8. březen, 2014, 9:50 pm

Já mám v kabelce vždy dvě tašky. obě látkové, které mi ušila kamarádka.
atevi

Příspěvekod rozmarýnka » 0, 9. březen, 2014, 12:22 am

Tamaro, zkus nám někdy napsat i něco o sobě, nejen o tvých super nápadech za super přemrštěné ceny. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Já používám Ikea tašky, heč - levné, skladné, barevné. Velké na velký nákup, malých silonových mám v kabelce několik do zásoby. Holky, nebýt těch velkých Ikea tašek, naše domácnost by fungovala asi jinak. :mrgreen: No a provizi za reklamu nemám. :cool:
Kousek po kousku to zvládnu.
rozmarýnka

Příspěvekod Rejnok » 0, 14. březen, 2014, 3:50 pm

Snažím se je nepoužívat. V tašce od počítače mám složenou menší látkovou tašku, která většinou na takový ten běžný nákup v týdnu stačí. Pokud jdu na velký nákup, tak ano, tašky z igelitu používám. Zvykl jsem si kupovat po koruně ty co mají na pokladě s tím, že je pak používám do odpaďáku. Ale tahat se s igelitkou přes město...brrrrrr.
Rejnok

Příspěvekod rozmarýnka » 0, 14. březen, 2014, 4:05 pm

Tak to máš Rejnoku asi malý velký nákup :lol: Igelitek za kačku bych na náš týdenní nákup musela mít asi deset. A do koše jsou nevhodné, jsou totiž děravé. Ale za studií jsem taky dávala velký nákup do igelitky.
U nás to jistí Ikea velký tašky.

Ale jak přesvědčíte prodavačku v zelenině, že nechcete igeliťák? Atevi by mi třeba poradila.
Kousek po kousku to zvládnu.
rozmarýnka

Příspěvekod treperenda » 0, 14. březen, 2014, 8:54 pm

Já už jsem ji jednou přinutila i vytáhnout ty banány ze sáčku a dát mi je jen tak :lol: u nás v obchodech jsem zapsaná jako pošuk a ničemu se nediví. :lol:
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod atevi » 0, 14. březen, 2014, 9:03 pm

Rozmarýnka- po pravdě ani nevím co Ti odpovědět :D . Naštěstí už nám většinou zákazníci pokládají zboží na pult a mezitím co si dál vybírají jim to dávám do jednoho sáčku co jde a kolik to sáček snese. Ale pokud si to zákazník dává do sáčků a nosí na ruce to nemohu nic dělat. U některých rovnou vím, že sáčky nechtějí tak jim to na pultě nechávám tak jak je a oni si to sami uklidí do tašek nebo proutěných košů.
atevi

Příspěvekod atevi » 0, 14. březen, 2014, 9:10 pm

Treperenda- pošuk určitě ne ! Je to pro ně příjemná zkušenost. Mně teda přijde dost divný když chodí ty samé ženy KAŽDÝ DEN nakoupit a nemají tašku v kabelce.Ty "rozhazovačnější" si koupí každý den igelitku.Těm co je líto dát za tašku peníze, protože doba tašek zadarmo je naštěstí pryč, si musí nahrnout nákup do náruče. Prsty si ověsit sáčky a ještě pobrat klíče od auta a mobil ( co kdyby mí zrovna někdo volal...) a pak vybalancovat před obchod kde jim většinou něco upadne :D Jak to chtějí sebrat upustí to druhé :D je to podívaná. Jak říkám: já to nechápu :?
atevi

Příspěvekod Maajja » 0, 23. duben, 2014, 11:43 pm

Já mám v kabekce 2-3 skládací tášky IKEA. Na velkém nákupu v supermarketu přikoupím 2 igelitky, které pak použiju do koše.Nákup si vždy třídím u pokladny do jednotlivých tašek na: věci do lednice, pečivo, zelenina, suché potraviny... Pak doma vybalím nejdřív tašku "do lednice"...ostatní počkají...
Maajja

Další

Zpět na Povídání jen tak