FlyLady aplikace na mobil

Co se do ostatních rubrik nehodí

FlyLady aplikace na mobil

Příspěvekod kristyn8891 » 0, 10. leden, 2013, 11:22 am

Ahoj všem objevila jsem FL jako aplikaci na mobilní telefony. Aplikace je samozřejmě v anglickém jazyce, ale i pro neznalce jazyka je lehká na pochopení. Mě se moc líbi a vyhovuje mi zapisujete si zde svoji každodenní rutinu, která je rozdělena na ráno, odpoledne , večer. Dále zde máte prostor pro zápis dalších činnosti. Rozdělení zón úklidu, kde jsou již nějaké typy v aj, ale dají se přepsat či odstranit a doplnit další. Jako další je zde jídelní plán rozdělen na dny a typ jídla. A na závěr se připojíte na stránku FL. Mě se aplikace líbi a dost ji využiji protože tel. mám stále po ruce. Aplikace se dá stáhnout na zkoušku zdarma

zde
https://play.google.com/store/apps/deta ... fly+helper

a licenční klíč cena 29 kč zde
https://play.google.com/store/apps/deta ... fly+helper
kristyn8891

Re: FlyLady aplikace na mobil

Příspěvekod rakave » 0, 10. leden, 2013, 12:56 pm

Príma,ale já bych to potřebovala v češtině.
rakave

Příspěvekod martinkam » 0, 10. leden, 2013, 4:48 pm

Super jdu to stáhnout ;)
ObrázekObrázekObrázekObrázek
martinkam

Příspěvekod buldozer » 0, 10. leden, 2013, 5:19 pm

Holky a jak se to platí??? Těch 30 ká klidně obětuju!
buldozer

Příspěvekod martinkam » 0, 10. leden, 2013, 6:16 pm

pokud chceš tu placenou verzi, tak klikni na ten druhej link, jak se to platí nevím :dontknow: možná se to strhne z paušálu, večer se zeptám a dám vědět.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
martinkam

Příspěvekod kristyn8891 » 0, 11. leden, 2013, 3:38 am

Ten licenční klíč se platí přes kartu, to si systém vyžádá při stahování. Já jsem si to stáhla nejdříve zdarma a pak až po nějaké době ten klíč. Protože si to můžou uživatele nejdříve vyzkoušet a pak si koupit k tomu ten klíč, aby nám to fungovalo. Aplikace zdarma se po nějaké době zruší a vše se zní odstraní pokud si klíč nekoupíme.
kristyn8891

Příspěvekod buldozer » 0, 11. leden, 2013, 10:13 am

prosím prosím, asi jsem úplně natvrdlá, jak kartou???
buldozer

Příspěvekod kristyn8891 » 0, 11. leden, 2013, 11:09 am

platební kartou z banky. :) visou , maestrem, mastercardem apod.
kristyn8891

Příspěvekod kristyn8891 » 0, 11. leden, 2013, 11:40 am

Kdyžtak pro ty co neví jak to stáhnout nápisů postup:

1. je potřeba se zaregistrovat na play.google.com registrace je klasická email, heslo

2. po registraci a ověření registrace můžeme aplikace stahovat. Najedete si na link který jsem sem dala v prvním příspěvků na aplikací zdarma a dejte stáhnout. Můžete stáhnout rovnou do mobilu nebo má pc a pak aplikací přesunout do mobilu. Aplikace by měla být funkční i na tablet. To ovšem nemám ověřené tak nevím.

3. Tak aplikace by měla být už stažena v mobilu, vyzkoušejte si ji koukneté co se jestli se vám líbi. A pokud si ji budete chtít ponechat a dále používat je potřeba si stáhnout licenční klíč druhý link v mém prvním příspěvků.

4. Začnete stahovat je nejlepší stáhnout klíč přímo tam kde je aplikace již nainstalována. Pro stáhnutí klikněte na kolonu z cenou. Systém si vyžádá číslo platební karty zadáte čislo, dále pak datum na kartě a zadní trojcisli ( klasický nákup přes internet kartou) jméno držitele karty, dále pak vaší adresu. odsouhlasit podmínky a aplikace se začne stahovat popř to nabídne znovu jestli to opravdu chcete stáhnout potvrdit.

5. Tak klíč se stáhl aplikace bude stále stejná jako předtím ta zdarma jen se vám po nějaké době nezablokuje můžete si ji používat do té doby dokud bude mobil funkční

Za případně překliky se omlouvám píšu že svého mobilu a ten má automatické opravování občas si sám vymyslí nějaké to slovo :-):-) a jinak doufám že moje vysvětlení bylo dostačující.
kristyn8891

Příspěvekod buldozer » 0, 11. leden, 2013, 11:47 am

uf, jsi poklad, vyzkouším to , jsem fakt technický antitalent a DH se fakt nechci svěřovat co že za aplikaci stahuju :D
buldozer

Další

Zpět na Povídání jen tak