Kolik mate obleceni?

Co se do ostatních rubrik nehodí

Kolik mate obleceni?

Příspěvekod Mishaczek » 0, 8. listopad, 2011, 9:38 am

Damy kolik mate obleceni pro sebe,

manzela a deti?
Asi delm nekde chybu, uz jsem povyhazovala tolik veci a furt tu mam hromady dalsich.... Jak to delate?
Mishaczek

Re: Kolik mate obleceni?

Příspěvekod Aliba » 0, 8. listopad, 2011, 11:46 am

Mish
Se raději neptej
Já mám akrorát nejvíc domácího oblečení - teda triček, jinak jedny džíny, 5 triček, 3 svetry, 2 mikči, 2 halenky, 2 tílka, 1 šaty, 1 sukně, budna jaro-podzim, bunda zima, kabát zima no a to je asi vše - jako ještě nemám vytříděný věci co už nenosím - na to se musím dokopat - ale těch taky moc není - asi tak 6ks.
Manža má minimálně 10 triček černých, 4 s potiskem, 3 světlý, 5 košil dlouhý rukáv, 5 košil krátký rukáv. Džíny dvoje co nosí, jinak asi ještě 5ks, 1 pláťáky, 5 mikin, 2 svetry, oblek, bunda jarní, 2 zimní, podzimní a to je asi všechno.
Dračice: 3 džíny, 2 zateplené kalhoty, 2 kalhoty do deště - jedny slabý a jedny zateplený, 5 triček dl. rukáv, 6 triček kr. rukáv, podzimní bunda - vždy ještě na dané období bunda co je ve školce na lítačku, jarní bunda, zimní bunda - Marky toho má letos víc, jelikož podědila po Ali. Takže Marky ještě kabátek a kožíšek.
2 Kombinéza, 5 svetrů, 2 mikči, 3 elasťáky, Ali 3 zástěrky, Marky 1 zástěrka, 2 šaty, 2 sukně a pak domácí, tam toho taky není nějak moc.
Úplně přesně ty počty nebudou, ale o moc víc toho fakt nemáme.
Aliba

Příspěvekod NADiK » 0, 8. listopad, 2011, 11:48 am

Ani se neptej, furt si nechávám hromady věcí, do kterých si tajně myslím, že zhubnu, takže ty jsou částečně ve skříni (ty větší) a částečně zavakuovány. Vakuovací pytle jsou ve starých kufrech na skříních. Máme tam i sezónní bundy a kabáty apod.
Šárčino oblečení, co už je jí malé, mám roztříděné dle velikostí do 4 krabic a furt to chci nafotit a dát na MMB, jenže se k tomu nemůžu už měsíc dohrabat. Taky chci pár kousků dát k nám do MC, Těch nejhezčích a teď na zimu. Tam je šance, že to někdo koupí.
NADiK

Příspěvekod diblice » 0, 8. listopad, 2011, 7:00 pm

tím, že jsme statkáři, tak jsem odkládací štací pro všechny příbuzné, mým dalším problémem je to, že jsem posledních 25 let pořád stejná a tudíž mi nic není malýho(pokud to tedy blbě nevyperu a nesrazím) a já jsem staromilec a těžko se s něčím loučím, má to zase tu výhodu, že nemusím pořád prát, když se mi v létě rozbila pračka, tak jsme vydrželi i 14 dní bez praní a pořád bylo co nosit, jinak mám 3 druhy oblečení- do města,na doma a do chlíva
diblice

Příspěvekod Lucci » 0, 8. listopad, 2011, 8:56 pm

Tak jsem ti to sla spocitat:
30 tricek na doma
20 tricek na slusno a na ven
10 tilek (tricka bez rukavu)
3 dziny
6 kalhot na slusno na ven (plataky a tak)
6 svetru
6 mikin
6 teplaky
10 pyzam (kosile i pyzama dokupy)

No takhle napsany to zni desne. Ale treba kamaradka na vysoky rikala, ze jen tricek s kr.r. ma 100. Tak to jsem jeste celkem v pohode, ne? :scratch_ones_head: :mocking:
Min. tyden jsem asi 15ks obleceni vyhazela, to co mam doma nenosim vsechno furt, neco je i na "lepsi" prilezitost jako je divadlo. Sukne nepocitam, skoro je nenosim.
Tak co myslite, je to moc? :scratch_ones_head:
Kdo mlčí, nemusí vždy souhlasit. Možná jen nemá chuť diskutovat s idioty.
Lucci

Příspěvekod treperenda » 0, 9. listopad, 2011, 12:12 am

:o :o :o :o :o :o :o :o :o TOL. OBLEČENÍ!!!!!! tY SE MAAAAAAAAAAAAAAAŠ! J MAM CCA 7 TRÍČE. NA DOMA,4 NA VEN - ALE TO JE OPRAVDU TRÍSTNÍ!!!, 2X RÍFLE, 2X SLUŠNÝ .ALHOTY, 1-2 SU.NĚ, A LUXUSNÍ POČET 4S TEPLA.Ů - TĚCH JEDNÝCH MAM OPRAVDU DOST :lol: PA ASÍ 4 SVETRY, BUNDA JARNÍ, LETNÍ SA.ČO, ZMNÍ BUNDA, .ABAT A TO JE VŠE. aLE ZASE M STAČÍ JEDNA POLCE VE S.ŘÍNÍ. a LUŮM JSEM TED DELALA ČÍST.U, PROTŽE UŽ JSME SE V TĚCH HADRECH BRODÍLÍ PO .OLENA. tAŽE NE.OMPROMÍSNĚ : 6TR. NA DOMA, 5 SLUŠNÝCH, 4 MÍ.ÍNY NA DOMA A LÍTAČU, 4-5 PĚ.NÝCH VČETNĚ SVETRŮ, 4 SLUŠNÉ .ALHOTY, 5-6 TEPLA.Y, AŽDÝ 1 OTEPLOVAČ.Y PĚ.NÉ, 2 NA VEN, 2 DOBRÉ ZMNÍ BUNDY, 1 "RASOVA",HŘÍCH JSEM S DOPŘALA TED S MLADŠÍM, TERÝ MA 3 BUNDÍČ.Y NA TED - ANÍ MRAZ ANÍ TEPLO - ALE JSOU OBĚ TA. NDHERNÉ, ŽE JE PROSTĚ POTŘEBUJEME VŠECHNY. NAŠTĚSTÍ MAME TOHO MALÉHO DĚDÍCE :mocking: pO VYHAZOVU SE M DOST ULEVÍLO A JE MÍ ONEČNĚ RADOSTÍ U.LÍZET VYPRANÉ PRADLO DO S.ŘÍNĚ. ALE STEJNĚ MM POŘAD POCÍT, ŽE JE TOHO NĚJA. MOC :(
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod Lída » 0, 9. listopad, 2011, 9:14 am

Lucci :shock: Hlavně, když to máš kam dávat a unosíš to :)

My máme určitě něčeho moc. Děti mají celkem plné skříně, ale stejně pořád nosí to svoje jedno oblíbené oblečení. Doufám, že si ve škole nemyslí, že nemají co na sebe :beg:
Lída
Site Admin

Příspěvekod buldozer » 0, 9. listopad, 2011, 9:54 am

Holky, tak já jsem ten případ asi se sto tričkama, 20 kalhotama a 20 sukněma,ale furt nemám co na sebe :D Ale jako diblice, jelikož jsem od střední furt stejná (ne-li od základky) tak mám spoustu věcí třeba i 10 let starých a furt pěkných a často nakupuju na sekáčích a ty nejmenší velikosti i dost zůstávají ve slevách, takže to sna se mnou není až tak zlé :D
buldozer

Příspěvekod JanaD » 0, 9. listopad, 2011, 10:18 am

Tak já na tom nejsem nijak dobře
3 trička pěkná "na lepší"
4 trička na doma
2 trika "na lepší"
3 trika na doma
2 tepláky
4 rifle
3 mikiny
1 svetr
2 košile s kr, rukávem
2 košile s dl. rukávem
2 kahoty do společnosti
2 kostýmy
1 plesové šaty
2 kabáty na zimu
2 zimní bundy
2 jarní bundy
a ještě nějaké věci na zahradu a do lesa, nejhorší je že jsem po porodech vyházela co i bylo malé a teď jak jsem zhubla je mi spousta věcí velkých, no budu si muset udělat radost a něco si koupit
JanaD

Příspěvekod Martina1 » 0, 9. listopad, 2011, 11:08 am

Nepočítala jsem kusy svého oblečení, možná bych se ani nedopočítala, protože teď je stejně většina odložena v polici nebo v pytli a čeká na mé, doufám že bude pořádné, slehnutí. Jako každá ženská mám oblečení mraky, ale když si potřebuju něco slušného vzít na sebe, tak nemám nic, záhadně se mi to kamsi ztratí nebo zdrcne :cool: . Navíc jsem s váhou jak na vahách, jedno léto jsem schopna mít 60 a do roka mám o 10 víc :( . A pak něco vyhoďte ..
Martina1

Další

Zpět na Povídání jen tak