Kolik mate obleceni?

Co se do ostatních rubrik nehodí

Re: Kolik mate obleceni?

Příspěvekod Lucci » 0, 9. listopad, 2011, 2:33 pm

Trep... jenom 4 tricka na ven, to bych nemela v cem chodit. :shock: Bezne to lezi dva tydny v kosi na pradlo, kde cekam, az bude jedne barvy tolik, aby to naplnilo pracku. :scratch_ones_head:

Vy my davate, jsem myslela, jak mam malo obleceni. :swoon: :mocking:
Kdo mlčí, nemusí vždy souhlasit. Možná jen nemá chuť diskutovat s idioty.
Lucci

Příspěvekod Milik » 0, 10. listopad, 2011, 1:31 pm

já ani to počítat nebudu, ale moc toho nemám. Hodně věcí bylo už celkem dost starých, nebo to byla ostuda v tom chodit už i doma, tak to vše letělo. Takže teď mě čeká ta příjemnější část, něco pěkného si na sebe koupit. Ale na to jsem jaksi lenoch a štřílek a jen tak něco za jakoukoli cenu si taky nekoupím.. :oops:
Milik

Příspěvekod Kriska » 0, 24. leden, 2017, 1:11 pm

asi bych se mela stydet :?
30x tilko, takze vydrzim celej mesic bez prani:D (je v tom asi 6 tilek z funkcniho materialu na ven a cviceni)
5x tricko (nenosim vubec veci s rukavem, protoze mi je furt desny vedro, ale obcas je potreba na pohovor nebo nekam jit s neodhalenyma ramenama
3x lehka halenka s kratkymi rukavy
6x podprsenka
3x sportovni podprsenka
6x rifle
2x slusne kalhoty
4x kalhoty na ven (platene, zateplene, odepinaci nohavice)
10x mikina (pocitam sem i tricka s dlouhym rukavem), ktere muzu mit max 2 dny nez jsou spocene
4x bunda (dve tenci, dve zimni)
ponozek asi 25 párů
kalhotek možná 16
6x pyzamo (vetsinou stara vyrazena trika + 2x fakt pyzamo koupene jako pyzamo)
1x zupan
2x dlouha sukne
1x kratka sukne
1x nepromokava bunda
1x nepromokave kalhoty
2x funkcni spodky
2x teplaky
3x vesta (ss na ven, 2x normalne na noseni)
1x svatebni saty

mám trochu syslící problém, mám netypickou postavu a strašně špatně se mi shání kalhoty, takže když náhodou narazím na super rifle (většinou kupuju na bazarech, takze třeba za 150kč a pošta mám zánovní nenošené kalhoty), tak si pak ten model seženu ještě minimálně jednou, co kdyby za rok už nebylo :dash1: S podprsenkama to samy, kdyz uz vyjimecne sezenu padnouci, tak koupim aspon 2, at to zas nemusim 5 let resit...
no a druha vec je, ze jsem bydlela doma, pak v podnajmu, pak ve svem - a mezitim bylo potreba rychle teplaky na cviceni a ja je nemohla v krabicich najit, tak buch objednala sem si od jeziska. Za 3 roky sem nasla spravnou krabici s dvouma teplakovkama:D

ale nejhorsi je, ze to vse unosim... jak mi schne pradlo dlouho, tak obcas otocim i troje rifle, nez peru dalsi varku. navic mam nektery tenci na leto a takovy tvrdy tuhy na zimu. tricka mam na kazdy den ciste, protoze je zpotim i pri sezeni v praci... v lete nosim halenky s kratkym rano na autobus, aby mi neofoukla ramena, v zime nosim dlouhej rukav do zimni bundy, protoze ma neprijemnou sustakovinu, ktera se desne lepi na holy ruce. na ven mam sportovni volny kalhoty, protoze v riflich to neni ono...

jak to udelat, at toho tolik nepotrebujete? ja si pripadam, ze toho mam tuny. Mám 3 police ve skrini narvany k prasknutí... nevejdou se mi tam ani ponozky, musim mit kosicek s ponozkama v knihovne :blush2:
Kriska

Příspěvekod jane » 0, 24. leden, 2017, 5:27 pm

Krisko.......oblečení máš teda hodně, ale pokud všechno využíváš, tak je to v pořádku. Taky napíšu, kolik čeho mám, i když jsem to psala někdy do Vyhazování, tak dnes to mám zas trošku jinak.

2x zimní bunda
lyžařská bunda plus lyžařské kalhoty
2x teplá vesta
1x tenší vesta
1x koženková bunda
1x župan
2x mikina na zip
3x tenký svetřík na knoflíky
1x svetr
1x sako
3x pyžamo
3x rifle
4x triko s dlouhým rukávem
4x triko s krátkým rukávem
3x triko bez rukávu
2x legíny
3x tříčtvrtáky
3x sukně
3x kratasy
2x souprava na kolo
1x větrovka na kolo
1x šátek
4x podprda
2x plavky

...........zdá se vám, že toho mám moc nebo málo? Mě to přijde tak akorát.
jane

Příspěvekod Kriska » 0, 24. leden, 2017, 6:45 pm

jane: myslim, ze toho mas akorat :) ja toho mam tuny, ohledne obleceni su fakt strasna, ale dala sem si na letos zavazek, ze si zkusim vubec nic nekoupit, pokud to nebude nutny (jako sem kupovala pred vanoci kalhoty na pohovory) anebo za novou vec pujde nekompromisne stara pryc. at se to nehromadi :D
Kriska

Příspěvekod didi1232 » 0, 1. říjen, 2017, 6:39 pm

mám ho strašne veľa a budem úprimná stále mi nie je dosť https://www.kuponyzdarma.sk/answear-sk/ chcem viac a viac,som taká typická nákupná maniačka
didi1232

Předchozí

Zpět na Povídání jen tak