Létání miminek

O dětech a nejen o tom, jak zvládají nebo nezvládají úklízení :)

Re: Létání miminek

Příspěvekod Slávinka » 0, 16. září, 2011, 7:51 am

Šílený!!! Že se najde jeden pošuk (myslím tím lektorku), kterej to propaguje a vyučuje, to bych ještě pochopila, ale že se do toho kurzu přihlásí zástup maminek kvůli tomu, aby svýmu malinkýmu broučkovi pomohly od prdíků, no tak to už je moc. Nejlepší je paní propagátorka s větou: "Cvičíme to už dlouho a za tu dobu nemáme ani jeden úraz." Proboha, až nějakej bude, tak už asi bude pozdě, ne?!? Přijde mi to jako druh nějaký sekty. Dělají divný věci a přesto se najde dost hloupejch ovcí, co je se sklopenou hlavou následujou a ještě si myslí, jak je to fajn. Ach jo, kam ten svět spěje. Teď jsem se úplně vytočila. :evil:
Nic nestíhám a proto jsem tu zpět :-)
Slávinka

Příspěvekod NADiK » 0, 20. září, 2011, 3:22 pm

Marti, představ si, že toto šlo ve zprávách v den, kdy mě pustili se šárkou z porodnice domů.
Já jsem taky zásadně proti a nechápu. Toto by mělo být trestné.
NADiK

Příspěvekod bedla » 0, 4. únor, 2012, 3:22 pm

Tuhle metoda létání miminek sem přitáhla prý nějaká ruska. Tam se tohle údajně provádělo dětem, aby z nich byli dobří gymnasté. V Rusku je možný všechno, že. A když se najdou v jiný zemi rodiče, který za to budou platiti, tak proč by toho někdo nevyužil.
Já se držím selskýho rozumu a ten mi říká, že tohle dělat s dětma je pitomost a že je to může v budoucnu poškodit (povolený kloubní pouzdra atd.)
bedla

Příspěvekod Pitrs » 0, 5. únor, 2012, 6:14 pm

Martina1 píše:Holky, o tohle se musím podělit :o , přišlo mi to majlem a fakt jsem z toho mimo :shock: . Zda je toto nevšední vítání občánku v Arábii nebo Indii, je asi jedno.

zůstalo mi srdíčko v kalhotách - to jsou debilové :o
Pitrs

Předchozí

Zpět na Naše děti