Chystáte se do první třídy? Co je třeba umět k zápisu?

O dětech a nejen o tom, jak zvládají nebo nezvládají úklízení :)

Re: Chystáte se do první třídy? Co je třeba umět k zápisu?

Příspěvekod Kristyna » 0, 30. duben, 2011, 9:34 am

Ahojte, není to úplně to samé ale my se chystáme do mateřské školky a potřebovala bych poradit. Vy, jelikož už to máte za sebou, tak byste o tom mohli něco víc vědět:) S manželem nás napadlo, že bychom malého přihlásili do jazykové školky, konkrétně je to tahle jazyková školka chodov a mě by zajímalo, zda s tím máte nějaké zkušenosti nebo třeba zda nemáte známé, které mají děti v těchto školkách. Zajímalo by mě hlavně, jestli jsou na konci školky stejně schopní jako děti z normálních školek. Mám obavy, že se tam budou až příliš soustředit na cizí jazyk a v těch dalších věcech bude zaostávat. Jaká názor na to máte vy? Děkuji moc za rady!:)
Kristyna

Příspěvekod Kristyna » 0, 31. květen, 2011, 8:15 pm

Tak vzhledem k tomu, že tady nikdo nereagoval jsem věc vzala do vlastní rukou a byla se tam podívat a opravdu to vypadá moc pěkně. Jen mám obavu aby se dítě od ostatních moc nelišilo třeba na té základní škole, kde bude většina dětí z normálních školek. Co si o tom myslíte?
Kristyna

Příspěvekod sadlos » 0, 7. únor, 2013, 1:19 pm

Nemá někdo z Vás zkušenost, když je u zápisu podmínka ke zlepšení mluvení, tj. musí nám pomoci logoped, jinak nebude dítě přijato do ZŠ. Respektive, dá se doučit za půl roku větší počet špatně vyslovovaných písmen?
sadlos

Předchozí

Zpět na Naše děti