Karnevalový kostým doma dělaný

O dětech a nejen o tom, jak zvládají nebo nezvládají úklízení :)

Re: Karnevalový kostým doma dělaný

Příspěvekod kamil » 0, 7. srpen, 2012, 11:38 am

Já jsem pro dceru udělal zase kostým čerta, vzala jsem starou sukni, co už nenosila a tričko s dlouhým rukávem a přišila jsem na to stovky tenkých dlouhých pruhů červené, oranžové a černé látky. Vypadala ze všech nejlépe, což mi potvrdila i učitelka, která byla z mého výtvoru paf.
kamil

Příspěvekod MartinaNov » 0, 16. prosinec, 2012, 10:59 pm

Mám chlapečky a pro ně bývá celkem problém koupit nějaké hezké doplňky ke kostýmům, inspirovala jsem se v HM - koupila jsem černé kostlivcové pyžamo (lícovou stranu využíváme na Halloween), převrátím naruby, aby nebyl vidět bílý potisk. Měli tam zelené motýlí křidélka, dodělali jsme jen čelenku s tykadýlkama a jaký to byl hezký motýlek.
MartinaNov

Příspěvekod Slunickouklizi » 0, 3. duben, 2013, 3:30 pm

tak já letos "šila" kostým berušky a ani jsem nenavlíkla jehlu. :D
malá měla červené tílko. které mělo na ramínkách kanýrky z červeného a černého tylu, pod to jsem jí dala bílé tričko s dlouhým rukávem. tykadla jsem vyrobila z čelenky, ke které jsem přiložila ten chlupatý žinilkový drátek(černý) a celou čelenku jsem omotala několika těmito červenými drátky, takže jsem měla červenou čelenku s černými tykadly.
krovky jsem udělala z červené organzy, ze které jsem uvázala velikánskou mašly na kterou jsem tavnou pistolí přilepil sedm černých puntíků, no a tu mašli jsem zase tavnou pistolí přilepila na suchý zip a ten zase na to tílko na zádíčka.
Se sukýnkou jsem se taky moc nepárala, gumu jsem sešila sešívačkou a navázala na ní asi 10cm úzké pásy organzy.
holčička vypadala úžasně, byli jsme na dvou karnevalech a na obouch ji vyhlásili mezi nejlepšími maskami. :d_sunny:
Slunickouklizi

Příspěvekod Filomena » 0, 25. listopad, 2014, 11:07 pm

Zajásala jsem, když jsem objevila toto téma. Dnes jsem se totiž probírala fotografiemi své vnučky když ještě byla předškolák a padly mi do ruky fotky, kdy byla ve školce za motýla. Paní učitelka z toho byla nadšená, protože říkala, že všechny holčičky byly za princezny a plahočily se v dlouhých šatech, kdežto Monika si mezi nimi poletovala opravdu jak motýlek. Posuďte samy. Nechci se tady rozepisovat jak jsem ten kostým dělala, ale pokud někdo bude se chtít na něco zeptat, tak to velice ráda zodpovím. Uznávám, že konec listsopadu je na karnevaly ještě trochu brzo, ale aspoň trochu inspirace neuškodí.
Monika1b – kopie.jpg
Monika školka 5 let – kopie.jpg
Filomena

Předchozí

Zpět na Naše děti