kartičkové kalendáříky

Re: kartičkové kalendáříky

Příspěvekod pramonule » 0, 27. prosinec, 2010, 8:50 am

Wer píše:Teda Pramonule, tak nám poté napiš, kolik v balíku bylo kalendáříků a kolik jich máš nových do sbírky. To snad muselo jít do tisíců.... :grin:

JJ jde to do tisíců :lol: ,ale bude to chvíli trvat,než se tím prohrabu :lol: Zatím jsem to roztřídila podle roků ;)
pramonule

Příspěvekod Matylda » 0, 17. leden, 2011, 4:59 pm

Pramonule, popravdě jsem též velice zvědavá na výsledek třídění. Jen tak, pro zajímavost.
Matylda

Příspěvekod pramonule » 0, 17. leden, 2011, 6:55 pm

Matylda píše:Pramonule, popravdě jsem též velice zvědavá na výsledek třídění. Jen tak, pro zajímavost.

Stále nemám hotovo :lol: :lol: a to u toho sedím každou volnou chvilku :lol: :lol: :lol:
pramonule

Příspěvekod Lída » 0, 19. leden, 2011, 9:40 am

:lol: ještě, že jsem tenkrát odolala a na tu výstavu nešla :lol: Vlastně díky tomu, že nemusím třídit kalendáříky, mám spoooooustu času na uklízení :lol: :lol:
Lída
Site Admin

Příspěvekod pramonule » 0, 19. leden, 2011, 1:13 pm

LídaK píše::lol: ještě, že jsem tenkrát odolala a na tu výstavu nešla :lol: Vlastně díky tomu, že nemusím třídit kalendáříky, mám spoooooustu času na uklízení :lol: :lol:

:lol: :lol: máš pravdu :lol: :lol: Já ale nejprve uklidím a pak teprve dělám kalendáříky,to by mě snad ani nebavilo,kdybych věděla,že mám nepořádek :lol: :lol:
pramonule

Příspěvekod Lída » 0, 20. leden, 2011, 9:20 am

hmmm :roll: :roll: :roll: takže seš na tom vlastně líp než všechny, které kalendáříky nesbírají a nemají tu motivaci :!: :lol: :lol: :lol:

kdy že je ta další výstava? :lol: :lol: :lol:
Lída
Site Admin

Příspěvekod pramonule » 0, 6. únor, 2011, 8:45 pm

Matylda píše:Pramonule, popravdě jsem též velice zvědavá na výsledek třídění. Jen tak, pro zajímavost.

Tak jsem založila 2230kusů a kolem 3000kusů už jsem vyměnila za jiné :-)
Ještě jednou děkuji za veliké obohacení mé sbírky :-) :give_rose:
pramonule

Příspěvekod Milik » 0, 28. únor, 2011, 9:45 am

Našla jsem doma také nějaké kalendáříky. pokud je to ještě aktuální, tak napište a třeba se nějak domluvíme. :D
Milik

Příspěvekod Jana76 » 0, 5. červen, 2012, 12:09 pm

Ahoj,
babi začala obnovovat svou sbírku kartičkovách kalendáříků a poprosila mě o pomoc. Zapojila jsem do toho i kluky a jelikož se nám daří získat většinou víc stejných kusů, chci zkusit vyměňovat. Na netu jsem nějakou přehlednou směnárnu nenašla, tak jsem nahodit naše úlovky na palubu - http://www.prespalubu.cz/home.php?uid=444&box=2241&ui=Y.
Jestli se tu najdou sběratelky ochotné měnit, budu jen ráda.

Pokud Vám doma leží kartičkové kalendáře a nevíte co s nimi (já jsem tedy nikdy nevyužívala, nanejvíš jako záložku do knížky, ale vždycky jich doma pár bylo) a jste ochotné mi je poslat (za obálku se známkou či vyměnit za samolepky, karty Albert, nálepky Penny a pod.) budu ráda, když se ozvete.

Přeji pohodový den, Jana
Jana76

Příspěvekod pramonule » 0, 5. červen, 2012, 4:01 pm

Ahoj,ráda s tebou vyměním ;) Mojí nabídku + emeil najdeš na http://www.kalendarikymonule.websnadno.cz
Děkuji a budu se těšit na výměnu :P
pramonule

PředchozíDalší

Zpět na Sháním