kartičkové kalendáříky

Re: kartičkové kalendáříky

Příspěvekod pramonule » 0, 12. prosinec, 2009, 10:20 am

ZdenaŠ píše:
pramonule píše:Jsem sběratelka kartičkových kalendáříků,neměl by někdo z Vás nějaké.Levně koupím,nebo za něco vyměním. :D Moc děkuji za nabídky
Ahoj,jakou máš představu-rok,témacizí,domácí.Napiš o jaké máš zájem a kolik Kč dáš za jeden KK.Zdena

Ahoj,děkuji za nabídku,vše máš napsáno v SZ
Děkuji mnohokrát
pramonule

Příspěvekod pramonule » 0, 14. prosinec, 2009, 10:40 am

Jana76 píše:Ahoj, mám taky nějaké - kluci byli u dědy a probrali mu tam šuplíky, a když jsme dávali věci zpátky, tak s enám to nevlízalo. Tak se děda s těžkým srdcem rozhodoval, co nepotřebuje - jsou tedy s hasičskou tématikou. Napiš adresu, J.

Ahoj,kk dnes dorazily,jsou krásné,ani jeden z nich jsem neměla.Mám z nich ohromnou radost :P Děkuji mnohokrát.
pramonule

Příspěvekod Jana76 » 0, 14. prosinec, 2009, 11:42 am

Jsem ráda, že jsme mohli udělat radost a ulehčit dědovému šuplíku :P

jen pro zajímavost, kolik kalendáříků obsahuje tvoje sbírka? Jak dlouho sbíráš?

J.
Jana76

Příspěvekod pramonule » 0, 14. prosinec, 2009, 1:11 pm

Jana76 píše:Jsem ráda, že jsme mohli udělat radost a ulehčit dědovému šuplíku :P

J.

Sbírám od malička,ale až teď se tomu více věnuji.Moje sbírka má 11000kk :)
Opravdu jste mi udělali obrovskou radost :P Mám už takové malé vánoce :lol:
pramonule

Příspěvekod Tadeaska » 0, 22. duben, 2010, 7:45 am

Taky nabízím kalendáříky. Jestli máš ještě zájem, napiš mi SZ. :cool:
Tadeaska

Příspěvekod Lída » 0, 2. říjen, 2010, 5:16 pm

pramonule píše:
Jana76 píše:Jsem ráda, že jsme mohli udělat radost a ulehčit dědovému šuplíku :P

J.

Sbírám od malička,ale až teď se tomu více věnuji.Moje sbírka má 11000kk :)
Opravdu jste mi udělali obrovskou radost :P Mám už takové malé vánoce :lol:

jedenáct tisíc kalendářů? :shock: :swoon: a stále nacházíš takové, které ještě nemáš?? Páni, nikdy bych neřekla, že se jich u nás tolik vyrobilo :) Dělají se vlastně takové i v cizině? Žádný cizí jsem asi nikdy neměla :oops:
Vždyť ty bys mohla udělat normálně výstavu! Nebo už jsi ji dělala? :) A jak je máš roztříděné? Páni, no to mě dostalo :mocking:
Lída
Site Admin

Příspěvekod pramonule » 0, 2. říjen, 2010, 6:03 pm

Ahoj,dnes už moje sbírka obsahuje 18000kalendáříků :grin: Mám každý jiný i spoustu sběratelských sérií. Pár kalendáříků i z jiných zemí.Několik států také vydává kalendáříky.Je spoustu jiných sběratelů,kteří mají daleko více kusů než já :mocking: Moc mě to baví.Mám je v šanonech seřazené podle roků a témata.Spoustu sběratelů si dělají i svoje osobní kalendáříky i já nějaké vlastním :d_sunny: Také se dělají burzy sběratelů,kde se mění a popřípadě kupují.Dokud jsem je nezačala měnit po internetu,tak jsem netušila kolik sběratelů je a to ještě neznám všechny nebo jsem s nimi neměnila :lol: Zároveň je to i postižení,když někde nějaký vidím,musím ho mít :laughingneqw: V listopadu je burza,tak už se moc těším kolik bude nových příspěvků do mé sbírky a nových informací a přátel........ :s11651:
Můj manžel nemá moc rád moje kalendáříčky,musí být uklizeno,jinak mi je vyhodí a k tomu mi dopomáhají tvoje stránky :give_rose:
pramonule

Příspěvekod Lída » 0, 5. říjen, 2010, 8:15 am

Potřebuju smalíka, kterému padá čelist :lol: :lol: chceš fakt říct, že jsi během těch cca devíti měsíců nasbírala dalších sedm tisíc kalendářů? :blink: :swoon: Tisícovku měsíčně?? A každý jiný?? Hele já se fakt snažím :lol: , ale mě to mozek prostě odmítá vzít :lol: :lol:

Kdo vlastně u nás vydává kalendáře? Podniky? Města? Já si vůbec nevybavuju, že bych je někdy poslednou dobou v papírnictví viděla :D
Syn minulý týden přinesl ze školy první kartičky Pokémon :dash1: Doufám, že si nepředstavuje sbírku, jako máš ty :help:

Máš nějaké oblíbené odkazy nebo odkaz na tu burzu? Teď kvůli tomu nebudu spát :lol: :lol:
Lída
Site Admin

Příspěvekod RomanaK » 0, 5. říjen, 2010, 8:21 am

Teda taky čučím, moje sestra takhle sbírá hokejové kartičky, je to fak "postižení". Hlavně teda nechápu jak v takovém množství můžeš mít přehled co máš a co ne. Já tady mám jeden kalendářík od Glabal expert na 2010, jestli ještě nemáš :lol: . Můžu poslat :D
ObrázekObrázek
Obrázek
RomanaK

Příspěvekod Lída » 0, 5. říjen, 2010, 8:29 am

Romano, jestli ho pramonule ještě nemá, tak jsi vyhrála jackpot :lol:
Lída
Site Admin

PředchozíDalší

Zpět na Sháním