kartičkové kalendáříky

kartičkové kalendáříky

Příspěvekod pramonule » 0, 5. listopad, 2009, 2:01 pm

Jsem sběratelka kartičkových kalendáříků,neměl by někdo z Vás nějaké.Levně koupím,nebo za něco vyměním. :D Moc děkuji za nabídky
pramonule

Re: kartičkové kalendáříky

Příspěvekod marketecka » 0, 6. listopad, 2009, 12:50 pm

Ahoj...no víš vždycky jsem měla dost takových kalendáříčků i ze starých roků, protže jsem je používala jako záložky do knihy a pod. ale co jsem u FL, tak jsem se naučila pravidelně vyhazovat... :lol: (úpřimně - ze mně žádný sběratel nikdy nebude. :D :D :D )
Takže nic - myslím,že je to tu tak podobně se všema, ale ten, kdo je taky sbírá, tak si je s Tebou možná aspoň vymění. Hodně štěstí. ;)
marketecka

Příspěvekod Wer » 0, 7. prosinec, 2009, 2:01 pm

pramonule píše:Jsem sběratelka kartičkových kalendáříků,neměl by někdo z Vás nějaké.Levně koupím,nebo za něco vyměním. :D Moc děkuji za nabídky

Máš ještě zájem? Stěhujeme se, nějaké jsem našla.
Jestli chceš, napiš mi na SZ tvojí adresu, já ti je pošlu v obálce.
Wer

Příspěvekod pramonule » 0, 7. prosinec, 2009, 2:09 pm

Wer píše:
pramonule píše:Jsem sběratelka kartičkových kalendáříků,neměl by někdo z Vás nějaké.Levně koupím,nebo za něco vyměním. :D Moc děkuji za nabídky

Máš ještě zájem? Stěhujeme se, nějaké jsem našla.
Jestli chceš, napiš mi na SZ tvojí adresu, já ti je pošlu v obálce.

Ahoj,moc ti děkuji,udělala jsi mi ohromnou radost :P Doufám,že ti zpráva s adresou dorazila.
Ještě jednou veliké dík ;)
pramonule

Příspěvekod Jana76 » 0, 9. prosinec, 2009, 7:52 pm

Ahoj, mám taky nějaké - kluci byli u dědy a probrali mu tam šuplíky, a když jsme dávali věci zpátky, tak s enám to nevlízalo. Tak se děda s těžkým srdcem rozhodoval, co nepotřebuje - jsou tedy s hasičskou tématikou. Napiš adresu, J.
Jana76

Příspěvekod Wer » 0, 11. prosinec, 2009, 11:39 pm

pramonule píše:Ahoj,moc ti děkuji,udělala jsi mi ohromnou radost :P Doufám,že ti zpráva s adresou dorazila.

Adresa dorazila, dík.
Já ještě chvilku počkám, až si budu jistá, že jsem je po zásuvkách objevila všechny, a pak ti je pošlu.
Wer

Příspěvekod pramonule » 0, 12. prosinec, 2009, 7:11 am

Jana76 píše:Ahoj, mám taky nějaké - kluci byli u dědy a probrali mu tam šuplíky, a když jsme dávali věci zpátky, tak s enám to nevlízalo. Tak se děda s těžkým srdcem rozhodoval, co nepotřebuje - jsou tedy s hasičskou tématikou. Napiš adresu, J.

Ahoj,moc děkuji,už se na ně těším,jste zlatíčka.Dííííííííky :P
pramonule

Příspěvekod pramonule » 0, 12. prosinec, 2009, 7:12 am

Wer píše:
pramonule píše:Ahoj,moc ti děkuji,udělala jsi mi ohromnou radost :P Doufám,že ti zpráva s adresou dorazila.

Adresa dorazila, dík.
Já ještě chvilku počkám, až si budu jistá, že jsem je po zásuvkách objevila všechny, a pak ti je pošlu.

móóóóóc děkuji.
pramonule

Příspěvekod pramonule » 0, 12. prosinec, 2009, 7:14 am

Oběma Vám moc děkuji,jste první,kdo mi jentak chce poslat kk,moc děkuji .Moc se na ně těším.
pramonule

Příspěvekod ZdenaŠ » 0, 12. prosinec, 2009, 9:57 am

Ahoj,jakou máš představu-rok,témacizí,domácí.Napiš o jaké máš zájem a kolik Kč dáš za jeden KK.Zdena
ZdenaŠ

Další

Zpět na Sháním