Lego výměna

Lego výměna

Příspěvekod treperenda » 0, 11. říjen, 2013, 12:24 pm

Holky, dostala jsem takový nápad, ale píšu v nejvyšším stupni utajení, protože kdyby se to někdo doma dozvěděl, tak mě synové a muž vyhodí na ulici na mráz. Máme doma tuny Lega neukliditelného. Spoustu mám postrkaného v igelitkách po skříních a slibuji ho vrátit jen za dobér chování, jenž se stále nedostavuje. :beg: Mám na mysli malé lego kostičky. Ovšem nejmladší si te´d docela hraje s Duplem kterého máme naopak velice málo. Tak mě napadlo, jestli třeba někomu neodrostly z děti z Dupla a netouží po zásobě malého. Že bychom si nějak navzájem vyppomohly. Já bych pustila nejspíš takové ty základní kostičky a asi bych je nejraději přivítala v tom Duplu. Nebránila bych se zvěři ,ale předpokládám, že to si každý nechá. Vymyslely bychom společně nějakou pro obě strany výhodnou směnu. Což?
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Re: Lego výměna

Příspěvekod virginia » 0, 11. říjen, 2013, 7:40 pm

Ahoj, já jen, abyste s náma nepočítali, nevlastníme ani kostku.
Ale klidně vyměním nějaký základní kostky za zbrusu nový lego Star Wars. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nutně potřebujeme k Vánocům.
Svět nebude zničen těmi, kteří páchají zlo, ale těmi, kteří se na ně dívají, aniž by něco udělali. (Albert Einstein)
virginia

Zpět na Sháním