Zvyk na červen - naše děti a úklid/hotspoty

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: Zvyk na červen - naše děti a úklid/hotspoty

Příspěvekod Lucci » 0, 28. červen, 2018, 9:22 pm

Miso... toho se právě bojím. :mrgreen: Že teď to celkem klape, ale v pubertě to začne vlčet. :mocking:

Já pevně doufám, že když budu důsledně trvat na trestech za neplnění, tak to snad nějak půjde... sice mi to není moc po chuti, trestat je, ale po pravdě... jinak to nefunguje. :dontknow: Vždycky polevím, mají úlevy že nestihli, že zítra... a postupně na to začnou hřešit, tak pak zas musím "přitáhnout uzdu". :mrgreen: Neřikám, že sem tam od sebe neudělají něco sami, ale dát jim volnost, tak to mají na háku. :? Platit se mi taky moc nechce, jako za pomoc, i když Áčko nedávno říkal, jestli by jako nešlo nedostávat kapesný a dostávat za splnění. Což by v podstatě bylo tak, že ve výsledku by měl tu částku, co má teď "zadarmo" jako kapesný, ale dostal by to za splnění povinností. A odboural by si tím tu hrozbu "jsem bez mobilu". Asi bude radši bez peněz než bez mobilu. :mocking: Což teda já mu zase radši zatrhnu mobil než kapesný, že jo. :laughingneqw:
Kdo mlčí, nemusí vždy souhlasit. Možná jen nemá chuť diskutovat s idioty.
Lucci

Příspěvekod Kriska » 0, 30. červen, 2018, 11:00 am

no my dostavali kapesny JEN kdyz sme doma uklizeli a pomahali a samozrejme bez kapesnyho sme si nemeli za co koupit kredit, ze :D takze on taky mu ten mobil k nicemu nebude, kdyz to bude jen mrtva krabice bez internetu :D
Kriska

Příspěvekod jane » 0, 1. červenec, 2018, 6:44 am

Já vždycky říkám svým dětem - pokojíky jsou vaše království, když tam budete mít nepořádek, tak budete v nepořádku, já vám tam uklízet nebudu :lol: .
Co nemáš , nemusíš uklízet.
jane

Příspěvekod Kriska » 0, 1. červenec, 2018, 12:32 pm

jane - tak to je podle me nejlepsi, ani nam kdysi maminka moc nekecala do bordelu v pokoji, to proste byla nase vec a my si v tom se segrou bydleli (akorat teda kdyz segra uklizela, nahazela svuj bordel na moji pulku pokoje:D ) ale vetsinu lidi driv nebo pozdeji chytne ta uklizeci manie mit v pokoji aspon lehce lip :D ale jak de o vysavani cizich drobku v obyvaku, je to hned jiny :D

No a jinak teda cerven vcera skoncil a muj hotspot je jen asi o 20% mensi nez pred mesicem :D
Kriska

Příspěvekod jane » 0, 1. červenec, 2018, 12:48 pm

Kriska když ségra uklízela, tak naházela svůj bordel na mojí půlku pokoje :laughingneqw: :laughingneqw: . Tohle znají asi všichni , co měli společný pokojík se sourozencem. A my jsme si ještě přidali - Nechoď přes moju půlku :laughingneqw:
Co nemáš , nemusíš uklízet.
jane

Příspěvekod Kriska » 0, 1. červenec, 2018, 1:14 pm

jane :D jojo ja byla dycky ten blbec totiz, co to po ni uklidil radsi nez by se s ni hadal :D
Kriska

Předchozí

Zpět na Denní tipy