Zvyk na březen - vyhlašujeme válku hotspotům

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: Zvyk na březen - vyhlašujeme válku hotspotům

Příspěvekod Kriska » 0, 7. březen, 2018, 5:16 pm

budu to muset nejak vyresit. neco se spotrebuje na hadry a snad mam ted opraveno co potrebuju :) ale treba polstare mam 40x70 a povlaky v sade sou 70x90 takze konecne! si muzu spravovat povlaky bez toho aby to furt blbe sedelo...
Kriska

Příspěvekod Tlapka » 0, 9. březen, 2018, 8:52 am

Krisko, ja mam odstrizky v igelitce u siciho stroje, ale popravde nesiju. Mam velmi sikovnou tchyni, takze vsechno na presiti nebo opravu vozim k ni :D
Tlapka

Příspěvekod Janička » 0, 14. březen, 2018, 11:25 am

Hlásím, že můj zlikvidovaný hotspot se malinkými nenápadnými krůčky pokouší vrátit! Takže je nejvyšší čas tomu zabránit :mrgreen: . Ten nepořádek se vrací plíživě, nepozorovaně, najednou je zpět...

Zápasíte také s nějakým hotspotem?
Janička

Příspěvekod Kriska » 0, 14. březen, 2018, 11:47 am

ja zacatkem brezna uklidila knihovnu... Vcera jsem si cetla, divam secz postele na tu knihovnu a hadejte, vypada hur nez predtim, protoze se uvolnilo odkladaci misto :D musim s ni zatocit, fakt me to toci...
Kriska

Příspěvekod Ilali 1 » 0, 14. březen, 2018, 11:52 am

Dnes jsem zlikvidovala jeden v kuchyni. Stačilo uvolnit skříňku v kuchyňské lince a povrch linky je opět "čistý".
Ilali 1

Příspěvekod 1Janina1 » 0, 15. březen, 2018, 6:35 pm

Já mám takové místo v předsíni. Máme tam dvě skříňky. Jedna je na boty a nahoře na ní je košíček na klíče. Ve druhé skříňce jsou různá čistidla, žárovky, baterie, kyblíček na kolíčky apod. Prostor na skříňce měl být vyhrazený pouze na 1 kabelku, případně 1 pánskou taštičku. Co tam bylo dnes? Kromě zmíněného - taška na nákup (má místo v jiné skříni), sáček z obchodu, 1 taška igelitová, klíče od auta (mají místo jinde), prasklá žárovka a několik kousků nářadí a nějaký hadřík. Naštěstí ne kapesník :lol: Vždycky v sobotu je vše uklizeno, ale během týdne je tam s různými malými obměnami totéž :beg: (Někdy až do soboty nevydržím, rozčiluje mne, že když se otevřou vchodové dveře, naskytne se první pohled na tuto pyramidu)
1Janina1

Příspěvekod Kriska » 0, 15. březen, 2018, 10:03 pm

1janina1
ja tm.vecem ani neumim najit domov... velmi lehce zredukovan knihovnovy hotspot... achjo.
Kriska

Předchozí

Zpět na Denní tipy