Zvyk na leden - pečujeme o sebe

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: Zvyk na leden - pečujeme o sebe

Příspěvekod jane » 0, 23. leden, 2018, 8:41 am

Jindris 3,5 km je hodně dobré :give_rose:
Co nemáš, nemusíš uklízet.
jane

Příspěvekod Zizi » 0, 23. leden, 2018, 9:16 am

Jindris, super! :good:
To jediné, co máme, je TEĎ
Zizi

Příspěvekod pramonule » 0, 23. leden, 2018, 11:20 am

Jindris,to je super :-) Hlavně jsi mě potěšila,že 3,5km je 5000kroků. Začala jsem chodit do práce pěšky,mám to 3,6km,takže tam a zpět je to už dost + co nachodím okolo,jsem spokojená :-) Ještě bych si měla pořídit ten krokoměr a bylo by to přesné. Nějaký tip na krokoměr?
pramonule

Příspěvekod Kriska » 0, 23. leden, 2018, 1:18 pm

Jindris - je videt, ze se doma neflakas :)

ja polevuju ve cviceni, ale prestava me bavit:D ale mam od zacatku ledna -0,5kg a zq prosinec taky, takze lepsi nez nic :)
Kriska

Příspěvekod Jindris » 0, 24. leden, 2018, 1:36 am

Dívtky, ty vzkazy od Vás jsou milé, i když nevím, jak to myslíte, když podle nachozených kroků je Vám jasné, :twisted: že se doma neflákám. S tím hubnutím to u mne bude horší, začala jsem chodit, abych měla aspoň nějaký pravidelný pohyb :mrgreen: a přestala přibývat v pase. Také nesmím zapomenout na Zizi, :) že se spolu a snad ještě s někým dalším budeme vzájemně :winkextra: hecovat.

Dnes jsem ušla: 4400 kroků, tj necelé 3km. Jako cíl jsem si zadala ujití 7000kroků :swoon:, tak jsem zvědavá, jak se mi to podaří.

Pramonule - krokoměr se dá zřejmě nejlépe pořídit v nějakých sportovních potřebách, teď jsou skoro všude nějaké :D slevy, na značce asi nezáleží, hlavně aby se to nemuselo připevňovat někam na tělo. Jak jsem už napsala, krokoměr mám stažený jako aplikaci do mobilu, v Google play je toho taky víc na výběr. A kde budete nosit mobil je už skutečně na Vás, třeba v kapse u bundy.
Jindris

Příspěvekod Kriska » 0, 24. leden, 2018, 9:11 am

jindris - ja po doma nachodim tak 300m tak mi to prijde jako neuveritelny cislo tohle doma nabehat :)

ja vcera 10km s kamoskou.

nad krokomerem zvazuju, ale nevejdecse mi do kapsy, doma i v praci teda nevim vubec, kolik chodim a telefon mi to meri jen ve meste kdyz je v batohu. se psem taky placacku nenosim, nemam ji kam dat, z kapsy kde mam ruce mi zavazi a bohuzel zimni bunda nema naprsni kapsu :(
Kriska

Příspěvekod Zizi » 0, 24. leden, 2018, 9:44 am

ahoj dívčiny, já mám do mobilu staženej tento krokoměr který nepoužívá pro práci data, ale pohybový senzor v mobilu, takže funguje, ať jste, nebo nejste připojený na internet.

to, jak je přesný, nedokážu ohodnotit, ale celkem mi to je jedno

s tím krokoměrem je to docela zábavné, když vidíte, jak jste se snažily...
To jediné, co máme, je TEĎ
Zizi

Příspěvekod Martina » 0, 24. leden, 2018, 6:03 pm

Zizi děkuji, už ho mám nainstalovaný a 2118 kroků za sebou ;-)
Martina

Příspěvekod jane » 0, 25. leden, 2018, 12:37 pm

Tlapko dnes jsem si koupila tu semínkovou houstičku nebobo spíš čtvereček z lidlu. Veznu si to do práce na svačinu.
jane

Příspěvekod jane » 0, 27. leden, 2018, 9:59 pm

Dnes jsme si s Dd udělaly nákupní den :shopping2: :s494: . Zajely jsme si do OC v krajském městě, koupila jsem si krásné šedé rifle a 2 podprsenky. V Reservedu mají na ně akci - kus 129 kč, hezké a příjemný materiál. Dd si koupila 2 trika, 1 mikinu a taky rifle. Daly jsme si tam obídek :s1795: ......super sobota :beach: . Já jen abyste si nemyslely, že jen vyhazuju, nic si nekoupím a chodím nahá :mocking: . Spíš si kompletně předělávám šatník. Přece je mi už 40, tak nechci chodit v tričkách s nápisama, v roztrhaných džínech, fosforovém svetru atd :cool:
jane

PředchozíDalší

Zpět na Denní tipy