Zvyk na leden - pečujeme o sebe

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: Zvyk na leden - pečujeme o sebe

Příspěvekod Kriska » 0, 9. leden, 2018, 1:27 pm

Jindris
sudoku a krizovky sou fajn napad :)

doufam, ze se vam dari lepe spat:)

me se zatim cely tyden darilo 3x tydne doma cvicit, snad i tento tyden udrzim :)
Kriska

Příspěvekod Lucci » 0, 9. leden, 2018, 2:11 pm

Holky, já si každý večer před spaním čtu. Ponořím se do příběhu, pomalu mě to uspí a až už nemůžu udržet otevřené oči, zhasínám a do pěti minut usínám. :s11651: Když mi usnout nejde, myslím na hezké věci. Přehrávám si třeba v hlavě příběhy, co budeme dělat na dovolený, kam pojedeme a tak. Sice se 90% toho nesplní, ale na usnutí je to dobrý. :-)
Sama spím 6-7 hodin denně, když je to spíš šest,musím to jednou za týden dospat. Ideální je pro mě taky těch 8hodin, to ale nemám šanci dát. Vstávám 4:40, to bych musela usnout ve třičtvrtě na devět a to prostě nemám šanci. Kluci jdou do postelí v půl deváté. :dontknow: Běžně jsem v posteli před desátou, usínám do půl jedenácté. Večeříme ale v šest, takže před spaním nějakou dobu opravdu nejím a spím v podstatě celou noc. :s11651: Když se proberu, tak se otočím a zas usnu, nesmím o tom ale moc přemýšlet, abych se moc neprobrala. :mrgreen:
Kdo mlčí, nemusí vždy souhlasit. Možná jen nemá chuť diskutovat s idioty.
Lucci

Příspěvekod Tlapka » 0, 10. leden, 2018, 10:49 am

A jak to mate se vstavanim? Ja jsem si myslela, ze jak budu starnout, tak budu driv a radeji vstavat, opak je pravdou. Dodneska nemuzu pochopit, ze kamaradovi zazvoni budik a okamzite vstava. Ja jeste alespon 5 min leui , vetsinou i dele :oops:
Tlapka

Příspěvekod Kriska » 0, 10. leden, 2018, 9:01 pm

ja vstavam celkem dobre, zazvoni budik a ja vyskocim. Ne teda vzdy, nekdy se mi fakt nechce - vetsinou kdyz mi neni dobre, ale jinak vyskocim jak rybicka a za 20minut odchazim do prace :D
Kriska

Příspěvekod Tlapka » 0, 11. leden, 2018, 8:33 am

Krisko, tak to ja nedokazu. A za 20 min byt z domu, to by nyl muj osobni rekord. Ty nesnidas doma?
Musim teda na sobe zapracovat. Dneska jdu do prace az v 11, uz hodinu jsem vzhuru a pelesim se :oops: , jdu vstavat a stydet se :D
Tlapka

Příspěvekod Tlapka » 0, 11. leden, 2018, 8:35 am

Ctu si po sobe prispevek a lekla jsem se kolik je hodin, zdejsi cas je o hodinu napred!!!!
Tlapka

Příspěvekod 1Janina1 » 0, 11. leden, 2018, 7:19 pm

Já chodím spát něco před jedenáctou (tedy v noci :lol: ) a chvíli luštím. Za chvíli se mi chce spát a ihned usnu. Bohužel se kolem druhé hodiny vzbudím (stále v noci :) ) a pak je to různé, o tom už jsem psala. Co se týče vstávání, jsem z těch, kteří vstanou hned po budíku. Většinou se ale vzbudím dřív, než budík zazvoní, takže pokud je to časově únosné (kolem páté), hned vstanu. Pokud se vzbudím ještě dřív, tak se snažím do té únosné doby usnout :beg: .
Mohla bych nahodit další téma? Myslím, že Tlapka na to lehce zabrousila... Kdo snídá doma před prací? Já ano, bez snídaně bych byla nemožná. Ať vstanu v kteroukoli hodinu, hned si jdu udělat snídani. Snídám klasicky čaj nebo kávu s mlékem a chleba.
1Janina1

Příspěvekod Zizi » 0, 11. leden, 2018, 7:58 pm

Já jsem momentálně doma, ale když jsem chodila do práce, tak jsem doma nikdy nesnídala, buď jsem si udělala svačinu s sebou doma anebo jsem si cestou koupila v obchodě nějaké nezdravé chlebíčky nebo vlašák nebo koblih či jinou buchtu a podobně. A to jsem si snědla hned, jak jsem přišla do kanclu.
Kdybych snídala doma, tak bych musela vstávat o cca 15 minut dřív anebo bych se ládovala ve spěchu mezi oblíkáním a mytím.
To jediné, co máme, je TEĎ
Zizi

Příspěvekod jane » 0, 11. leden, 2018, 9:08 pm

Když mám ranní , tak v 5 už odjíždím do práce. takže vstávám ve 4.
Co nemáš, nemusíš uklízet.
jane

Příspěvekod Stefinka » 0, 11. leden, 2018, 9:24 pm

jane no fuj :beg:
Stefinka

PředchozíDalší

Zpět na Denní tipy