Zvyk na říjen - Vyhazujeme s Jane

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: Zvyk na říjen - Vyhazujeme s Jane

Příspěvekod velva » 0, 5. leden, 2018, 5:37 pm

O tech pneumatikách - obecně- mluvili tento týden v rv.že existují místa,kde je bezplatně odebírají.Nebo za poplatek 15 kč za pneumatiku,to taky jde...

Já jsem vyhodila své staré,ale moc oblíbené nízké kozačky.Byly už děravé.A vyřadila jsem jedny boty ds- ty půjdou na charitu.Jsou mu malé.A vyhodila jsem staré lino.
velva

Příspěvekod Zizi » 0, 5. leden, 2018, 8:06 pm

Ty pneumatiky se můžou odvézt SEM, volala jsem do té firmy a paní mi řekla, že se to na těch sběrných místech bere zadarmo.

A už máme nachystané ty staré nábytky na zítřejší odvoz.
To jediné, co máme, je TEĎ
Zizi

Příspěvekod Sel » 0, 5. leden, 2018, 8:33 pm

Zizi - super odkaz - staré pneu, už jsem se mrkla, zda je sbírají někde u nás. Tak to přímo ne, musíme kousek dál, ale nevadí. My se domluvíme buď v pneuservise nebo do sběrného dvora. Anebo když je svoz nebezpečného odpadu.
Sel

Příspěvekod Zizi » 0, 5. leden, 2018, 10:16 pm

Tak zde je seznam nábytků, co jsme nevím proč, patnáct let sušili na půdě
ještě tam něco zbylo teda, to jsme zatím ponechali, to nám tedy bylo líto vyhodit, raději to zkusím dát do nějakého bazárku.

dvě kovovo-umakartové židle z nějakých 60. až 70. let
jeden stůl stejného typu
tři poličky dýhové
korpus, co v něm byly takové malé šuplíčky, ty jsem si ale schovala, můžou se ještě hodit na ukládání nějakých drobností
Zizi

Příspěvekod jane » 0, 6. leden, 2018, 8:07 am

Zizi jsi fakt dobrá :good:
Co nemáš , nemusíš uklízet.
jane

Příspěvekod Zizi » 0, 6. leden, 2018, 10:36 am

Děvčata, přes noc se mi to ASI s tím starým nábytkem rozleželo v hlavě....nijak jsem na to nemyslela, přesto jsem ráno měla jasno....změnila jsem plán......néééééééééééééééé nebojte se, že bych to, co jsme nachystali už ven na odvoz, zase tahala zpátky na půdu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ale rozhodla jsem se, že když už si půjčujeme klíč od areálu, kam se to vozí, tak to tam rovnou vyhodíme všechno, tři skříňky, které jsou - tedy vlastně byly - součástí celé nábytkové stěny, z níž část je v úplně jiném bytě, část v dalším bytě a z části je vyroben kočičí domeček :mrgreen: - už nikdy jako nábytek sloužit nebude a na výrobu eventuálních dalších kočičích domečků máme v rodině do budoucna velký potenciál dalších a dalších vyřazených skříněk. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Vyfotím a dám sem pak fotky. :dance:
Zizi

Příspěvekod Zizi » 0, 6. leden, 2018, 2:42 pm

HOTOVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Taková úleva, podařilo se!
Slíbila jsem fotky, ale stačila jsem vyfotit jenom pár věcí, co jsme nachystali ven včera. Tak jen jedno foto.
Dnes to byly takové fofry, že jsem fotit nestíhala. Dřeli jsme asi tři hodiny, poctivě, odvezli jsme pětkrát, co se vleze do oktávky, když se sklopí zadní sedadla.

Kromě toho, co je na fotce, jsme odvezli tři další skříňky, větší, tři staré kufry a asi padesát jakýchsi dýhovaných poliček do skříní, co byly bůhvíodkud, s tím, že by se JEDNOU mohly na něco použít. dále jednu matraci. Teda, ono se to nezdá, ale jsem utahaná jak kotě, tahat to všechno z půdy dolů, pak ještě schody ven, nakládat do auta, z auta...náročný. DH zdaleka není tak zmoženej, jako já, to víte, chlapi mají větší svaly.
Oba jsme moc rádi, že jsme se do toho pustili.

A další čistky budou následovat! :winkextra:
Přílohy
nabytek.jpg
Zizi

Příspěvekod Kriska » 0, 6. leden, 2018, 4:20 pm

Zizi
trochu sem trnula, co se ti rozlezelo :D ses skvelaaa! zizi 3 hura jaka je sikovna vyhazovacka :wavemulticolor:
Kriska

Příspěvekod velva » 0, 6. leden, 2018, 4:24 pm

Zizi- jsi dobrá.Já bych si nejspíš ještě nějaký nábytek přivezla,kdyby mi dali klíče. :mrgreen: Určitě bych tam našla něco zajímavého. :D
Ty židle se mi zrovna líbí.Jsou správně retro,podobné máme na naší chatě.A sedí se na nich hezky.Takže ještěže jsem nebyla u vás :D :D
Ale to je fajn pocit,tohleto všechno odvézt pryč,že?
velva

Příspěvekod jane » 0, 6. leden, 2018, 5:47 pm

Zizi jsi borec :good: . U tebe mě přišlo, že vyhazuješ nerada, ale ted mě opravdu překvapuješ :give_rose: :s9662: .

Já jsem dnes zanesla bráchovi povlečení , které jsem vyřadila. Nesnesu doma moc ložního prádla. Dala jsem si limit, že my s Dh budeme mít dvě sady povlečení a děti taky dvoje. Momentálně my s dh máme dvě sady a děti mají každý jednu sadu. Jedno povlečení mám nachystané pro mamku.
Co nemáš , nemusíš uklízet.
jane

PředchozíDalší

Zpět na Denní tipy