Rozloučení :)

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Rozloučení :)

Příspěvekod Lída » 0, 2. květen, 2017, 11:15 am

Ahoj,
ráda bych nabídla web a štafetu někomu dalšímu :) FL se zabývám od roku 2003, začala jsem překladem denních mailů pro jednu kamarádku, pak pro dvě, postupně jsem měla v databázi stovky adres. Doufám, že pro spoustu z vás to bylo přínosné :)

Web je zaplacený do léta, jistě půjde na případného zájemce převést. Jestli budete mít zájem, napište :)

L.
Lída
Site Admin

Re: Rozloučení :)

Příspěvekod Zizi » 0, 2. květen, 2017, 12:34 pm

Milá Lído, znamená to, že chceš skončit? A to i v pripade, že se nepodari stafetovy kolik predat nikomu dalsimu?
Kazdopadne jsem moc rada, ze jsem na tento web natrefila.

Uprimne, nedivila bych se. Mit takove roky den co den na pameti, ze sem mas davat tipy na uklid, to chce hodne obetavosti a ja ti za tvou práci moc dekuji.
Mne osobne tento web moc pomohl, netvrdim, ze mam domov jako klícku, ale to Know-how uz nikdy nezapomenu a taky jsem se tu naucila o domacich pracech premyslet a zejmena si je neosklivit! :s11651:

Uz nevim, kdo vymyslel ty krabice do regálů, ale podle MĚ :laughingneqw: si je udelala i moje starsi, poradnejsi, vzornejsi, cistotnejsi, pracovitejsi a s domacnosti vzdy vyporadana sestricka. :laughingneqw: ....a ja tedy dekuji i prispevovatelkam do diskuzi za ruzne napady a vychytavky.

Lído, moc ti diky :give_rose: :give_rose: :give_rose: a preju vse dobre.
To jediné, co máme, je TEĎ
Zizi

Příspěvekod Lída » 0, 2. květen, 2017, 10:41 pm

Ahoj Zizi,
ano, už bych dál web neprodlužovala. Loni jsem přešla na jiný tarif, takže platby nejsou vysoké, ale po letech už chybí čas i nadšení... Dříve jsem maily a vymýšlením tipů a korespondencí trávila i několik hodin denně, to už teď nemůžu.
Třeba někdo obrátí web na výdělečný (třeba z reklamy) :) ale já už ne.

Jestli má někdo zájem, napište :)

Jsem ráda, jestli moje práce někomu pomohla! Pro mě byly některé myšlenky revoluční (smí se vyhazovat i použitelné věci! Pochválit se není ostuda! :D), taky jsem ráda, že mi na ni někdo dal kdysi tip.
Lída
Site Admin

Příspěvekod treperenda » 0, 2. květen, 2017, 11:08 pm

Lído, stojím ve frontě děkovačů! Moc jsem se tu naučila. A krom praktických věcí mi byl tento web milým útočištěm na mateřské a vlastně i dosud. Díky za tvůj čas, nasazení.
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod Lucci » 0, 3. květen, 2017, 6:16 am

I já se přidám s poděkováním. Ze začátku maily, později web... otevřel mi pohled na to, že i v uklízení lze mít systém. :) Chodím sem pravidelně, i když do veřejné části už skoro nepíšu.
Lído, máš můj obdiv, že jsi to s námi vydržela tak dlouho. :thank_you: Díky. :give_rose:
Kdo mlčí, nemusí vždy souhlasit. Možná jen nemá chuť diskutovat s idioty.
Lucci

Příspěvekod Sel » 0, 3. květen, 2017, 7:28 am

Lído, máš můj obdiv a velké díky :give_rose:
Snad se najde někdo, kdo štafetu, tak dobře rozběhnutou, převezme.
Sel

Příspěvekod Kriska » 0, 3. květen, 2017, 12:05 pm

diky moc za to, ze sem mela moznost se sem jeste pridat "zavcas" a pohnout doma s domac nosti:) je hodne narocne casove urcite tohle vest a nekdy prijde doba, kdy uz clovek neciti naplneni. diky! a doufam, ze se toho nwkdo ujme, bohuzel asi casove to neni jednoduche..
Kriska

Příspěvekod Cilka » 0, 3. květen, 2017, 1:46 pm

Lído, taky mockrát děkuji za čas, který si strávila péčí o tento web. Taky mi to dost pomohlo v úklidu domácnosti. Ještě jednou díky a ať se ti daří. Jinak taky pevně doufám, že se najde někdo, kdo se toho tady ujme, nedokážu si představit, že by to tu přestalo fungovat.
Cilka

Příspěvekod jane » 0, 3. květen, 2017, 4:08 pm

Lído nedovedu si představit, že by tenhle web skončil. Moc si vážím toho, že jsi Pojdte dál založila :give_rose: :give_rose: . Patří ti moje velké díky. Jenom díky tobě máme doma jakýsi řád a to jsem byla bordelář . Doufám, že některá holka tu štafetu převezne.
Co nemáš , nemusíš uklízet.
jane

Příspěvekod Ria » 0, 3. květen, 2017, 5:55 pm

Lído, taky moc děkuju :give_rose: za vedení webu tak dlouhou dobu. :give_rose:
Nedokážu si představit, už sem nikdy nechodit a nepochlubit se, že mám vydrbanou koupelnu do vysokého lesku a :s9989: .
Kouzlo naleštěného dřezu jsem našla až tady a spoustu dalších rad. :good: :s9662:
Moc doufám, že se někdo najde a předáš štafetu.
Ria

Další

Zpět na Denní tipy