zvyk na prosinec - my

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

zvyk na prosinec - my

Příspěvekod Lída » 0, 2. prosinec, 2016, 11:32 am

:) v lednu si většinou dáváme nová předsevzetí. Co se třeba na sebe zaměřit už v prosinci?

Předsevzetí si většinou dáváme s tím, že "musím" nebo "měl bych". Mohli bychom se v prosinci snažit změnit svůj postoj k sobě a mít se více rádi. Potom by naše lednové předsevzetí mohlo vycházet z "chci pro sebe..., a proto budu...." V prosinci bychom mohli pracovat na tom, jak si udržet dobrou náladu a nenechat se vytočit nepodstatnými věcmi. Mohli bychom si uvědomit, že ostatní lidé (kteří nejsou tak uvědomělí jako my :mrgreen: ) jsou chudáci celí vystresovaní, takže bychom k nim mohli přistupovat s pochopením a nerozčilovat se, že nám to určitě dělají schválně :mocking:
Mohli bychom si více všímat svého zdraví a přemýšlet, co bychom pro něj mohli udělat.
Mohli bychom se častěji zastavit a "jen tak být" a užívat si maličkostí, i kdyby to bylo jen na chvíli.

Jak si děláte radost? Co zajímavého nebo optimistického čtete? Jak dobíjíte pomyslné vnitřní baterky? Jste sami se sebou spokojení? :smiley-chores006:
Lída
Site Admin

Re: zvyk na prosinec - my

Příspěvekod misaK » 0, 6. prosinec, 2016, 10:02 am

Tak tohle je zvyk přímo pro mě a přímo na tuto dobu... naučit se být vděčná za to, co právě teď mám a prožívám, a nestresovat se, nenechat se vytočit, zkazit si náladu tím, co není právě teď podle mých představ...
Díky, Liduško. :give_heart:
misaK

Re: zvyk na prosinec - my

Příspěvekod Irka » 0, 18. prosinec, 2016, 11:58 am

Ahoj Lído. Děkuji za pěkné připomenutí předsevzetí na příští rok. Já už začínám teď. Znovu naskakuju do úklidu dle pojďte dál. Protože pořád nestíhám, chci se naučit si lépe organizovat čas. :) .
Irka.
Irka

Zpět na Denní tipy