předvánoční tipy

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: aktuálně - předvánoční tipy

Příspěvekod Lída » 0, 15. listopad, 2016, 12:46 pm

tip: nabízejí vám příbuzní každý rok, že dětem koupí něco na sebe? Víte z hlavy velikost nebo potřebnou délku rukávů nebo nohavic? Nebo to nemusíte vědět, protože vždycky chodíte nakupovat s dětmi nebo to "už máte v oku"? Možná bychom se na podobné dotazy mohli připravit :)
Lída
Site Admin

Příspěvekod Marmulka » 0, 16. listopad, 2016, 3:45 pm

Ahoj,
já se taky hlásím, že od začátku listopadu pilně sleduju.
Zrovna dnes vyzvednu fotky ze školkového focení, o vánocích je pak rozdáme. No a na digiscrapové kalendáře z fotek, se každý rok všichni těší a já je vytvářím čím dál tím později a ve větším stresu. Tak jsem zvědavá, kdy se k tomu letos dostanu...
Hezký den přeju
Martina
Marmulka

Příspěvekod KajaVencova » 0, 20. listopad, 2016, 1:12 am

Já teda teď všechny volné chvíle věnuji tvorbě vánoční výzdoby a nákupům vánočních dárků, abych to pak zase nemusela řešit na poslední chvíli, že :)

Většinu dárků už mám, buď ručně tvořené nebo nakoupené, ale mám ráda originální dárky. Rozhodla jsem se, že letos vytvořím vlastní trička. Dívala jsem se, že jsou i pěkné inspirace na tvorbu trička s vlastním potiskem - https://www.vyrobsitricko.cz/akce/vanoce-2016/ Takže už jen trička, drobnosti a pak už sváteční veget :beach:
KajaVencova

Příspěvekod Lída » 0, 22. listopad, 2016, 12:13 pm

:)
tip: opatříme adventní věnec nebo potřeby na jeho výrobu. Projdeme náš seznam dárků, abychom si udělali představu, co ještě nebylo dodáno, nebo co ještě musíme vymyslet.
Lída
Site Admin

Příspěvekod Lída » 0, 23. listopad, 2016, 12:24 pm

tip: do peněženky si napíšeme seznam trvanlivých drobností, které je zapotřebí koupit, a postupně je budeme opatřovat - balicí potřeby, náplně do adventního kalendáře, suroviny na cukroví, krabice na cukroví. Budeme péct perníky? Možná už je čas začít? :)
Lída
Site Admin

Příspěvekod Lída » 0, 24. listopad, 2016, 2:47 pm

tip: potřebujeme nebo chceme nakoupit vánoční výzdobu nebo věci na její výrobu? Potřebujeme náhradní žárovky nebo háčky na vánoční ozdoby? Znovu také probereme seznam dárků.
Lída
Site Admin

Příspěvekod Lída » 0, 25. listopad, 2016, 12:13 pm

tip: o víkendu začne advent. Možná nás neužije ani na advent, ani na věnce :D ale třeba bychom mohli naplánovat slavnostnější večeři a čas strávený s rodinou
Lída
Site Admin

Příspěvekod Lída » 0, 28. listopad, 2016, 2:34 pm

tip: přepočítáme finance a projdeme nákupní seznam dárků - neztratil se cestou nějaký balíček, který jsme už dávno měli mít? Kolik dárků nám ještě chybí? Mohli bychom už některé zabalit? Jestli budeme některé dárky posílat poštou, napíšeme si do kalendáře, kdy nejpozději je musíme poslat. Aby nám obdarovaný nenadával ve frontě těsně před vánoci...
Lída
Site Admin

Příspěvekod Lída » 0, 29. listopad, 2016, 11:54 am

tip: budeme mít na vánoce návštěvu přes noc? Máme všechno, co potřebujeme? Třeba reprezentativní ložní prádlo a ručníky nebo pro jistotu náhradní kartáčky na zuby? :) Máme vymyšlený program, nebo zjištěno, jestli návštěva netrpí alergiemi?
Lída
Site Admin

Příspěvekod Lída » 0, 30. listopad, 2016, 12:20 pm

Dnes bychom měli mít hotovo :) Prosinec by měl být volný na pečení, zdobení, návštěvy, výlety a užívání si atmosféry a času stráveného s rodinou a přáteli.

Jak je to u vás? Co vám ještě chybí?
Lída
Site Admin

PředchozíDalší

Zpět na Denní tipy