zvyk na červen - dřez v každém pokoji

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

zvyk na červen - dřez v každém pokoji

Příspěvekod Lída » 0, 1. červen, 2016, 6:52 pm

FL točí uklízení kolem uklizeného dřezu. Ať si o tom myslíme cokoli :lol: fakt je, že to působí dobře a pořádek se pomalu tak nějak sám "rozlézá" i do okolí dřezu.
Zkusíme si najít takové místo v každém pokoji. Může to být odkládací stolek, židle, kam s oblibou vrstvíme oblečení, vršek nízké lednice, však my sami víme :blush2: :lol:
Postupně tahle vyhlédnutá místa uklidíme a poté je každý den zkontrolujeme, jestli už na nich zase nezačínáme vrstvit věci. Neznamená to, že musí vydržet už napořád bez věcí. Jen bychom si měli zvyknout je průběžně nebo jednou denně odnést, aby jsme všude kolem neměli "mikáda" :mocking:

Jaká jsou vaše oblíbená místa? :)
Lída
Site Admin

Re: zvyk na červen - dřez v každém pokoji

Příspěvekod jupijaaa » 0, 2. červen, 2016, 7:40 am

Lído
tak v ložnici je to krásná bílá komoda,tam se vrství /v krásném ratanovém košíku :shock: / účtenky,záruční listy,punčocháče v krabičkách i krabičky,dokonce 1 krabice od bot :beg: ...a taky jsou to noční stolky,hlavně ten můj,tam mám asi 10 různých knih,krémy,kapesníčky aj aj...je to vážně hrůza...
a v kuchyni je to 1 kuch. židle :lol: ,kde se vrství oblečení- hlavně moje :blush2: a DS,taky je tam moje kabelka a igelitové i jiné tašky. :blush2: :blush2: :blush2:
Obě dvě nemůžeme vypadat dobře,....buď já nebo domácnost !!! :D
jupijaaa

Příspěvekod rozmarýnka » 0, 2. červen, 2016, 5:08 pm

Dřez? :-)
V obýváku krásná černá komoda, tam se porad vrsi věci. Je to mezi obyvakem a kuchyní, není tam světlo...
Ale dali jsme tam notebook a alespoň půlka prostoru vypadá lépe. U dětí a v ložnici se vrsi prádlo. Takové to mírně naspinene a vlastně ještě čisté. :mrgreen:
Kousek po kousku to zvládnu.
rozmarýnka

Příspěvekod Janička » 0, 3. červen, 2016, 7:36 am

Jednoznačně psací/počítačový stůl a okenní vnitřní široký parapet v kuchyni. Ale nejsem si jistá, jestli to není nadlidský výkon - obojí zvládnout :laughingneqw: . Ale vyvinu snahu, díky za popíchnutí!
Janička

Příspěvekod jane » 0, 3. červen, 2016, 12:56 pm

U nás se nejvíc hromadí věci na kuchynském stole - ted je tady : dvě obálky s dokumenty, krabička na jídlo, mobil, cukřenka, prkénko,misky od mléčné rýže, mastný papír od donutů, rohlíky, talířek s nedojezenou snídaní, hrnek, prupiska, blok a uchoštoury :lol:
Co nemáš , nemusíš uklízet.
jane

Příspěvekod BeelimeBeed » 0, 4. červen, 2016, 6:15 pm

U nás je takových zon víc..stydím se :o :oops:
Konferenční stolek, protože diář, tužky, papírový pásky, pravítko, hrnek s kafem...pak komoda - odkladiště co zrovna nepotřebuji ale co kdyby se to hodilo..a jídelní stůl, kde jsem teď..další věci k diáři, ovladač, dvd... :beg:
Obrázek
Obrázek
BeelimeBeed

Zpět na Denní tipy