zvyk na leden - péče o sebe

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

zvyk na leden - péče o sebe

Příspěvekod Lída » 0, 4. leden, 2016, 10:31 am

Na co se chcete nebo potřebujete zaměřit v lednu? Co byste si přáli zařadit jako zvyk na leden? :)
Lída
Site Admin

Re: zvyk na leden - ?

Příspěvekod Anna88 » 0, 4. leden, 2016, 7:18 pm

Já osobně se chci zaměřit na zdravější stravování. Mám pocit, že jsem to během prosince hrozně flákala :blush2: Tak bych chtěla přípravě jídla věnovat tenhle měsíc víc času a prostě na večeři udělat třeba pomazánku z luštěnin místo párků s kečupem, atd. Taky bych chtěla vyzkoušet nějaké nové recepty :D
Anna88

Příspěvekod Zizi » 0, 4. leden, 2016, 10:48 pm

Já chci chodit spát o půl deváté, v lednu i v únoru, možná i v březnu. :idea: :blush2:
........
Zizi

Příspěvekod Anna88 » 0, 4. leden, 2016, 11:03 pm

Zizi - o tom jsem taky přemýšlela, ale děti občas usnou až v 10 :beg: A já pak ještě většinou potřebuju chvíli klidu s dh nebo sama se sebou :D Ale mohla bych zkusit chodit spát už v 11 a ne o půlnoci.
Anna88

Příspěvekod Lucci » 0, 5. leden, 2016, 9:59 am

Anno... proto ja deti nekompromisne zahanim o pul osme do pokojicku, v osm pak jdou do postele a v pul devate zhasinaji. :-) Kdyz byli mensi, tak sli v tech pul osmy rovnou spat.
Ale to stravovani potrebuju taky, treba bych chtela zkusit pomazanku z cizrny. :scratch_ones_head:
Kdo mlčí, nemusí vždy souhlasit. Možná jen nemá chuť diskutovat s idioty.
Lucci

Re: zvyk na leden - péče o sebe

Příspěvekod Lída » 0, 5. leden, 2016, 10:34 am

Tak navrhuji: péče o nás, o naše zdraví a spokojenost. Najdeme si chvíli na "nabití baterek", nebudeme odkládat lékaře (nebo kadeřníka :D), popřemýšlíme, co bychom v novém roce chtěli změnit.

Dali jste si novoroční předsevzetí? :) Nebo už to neděláte?
Lída
Site Admin

Příspěvekod Jindris » 0, 6. leden, 2016, 1:45 am

Novoroční předsevzetí si už dávno nedávám :lol: , spíš si přeju, abych ten příští rok přežila ve zdraví a bez úrazu. S tím souvisí i to zmiňované včasné uléhání do postele :mrgreen: , to by byla pro mě změna!
Jo a zbytečně se nerozčilovat :mrgreen: a víc se radovat z maličkostí – fráze , ale myslím, že to je to, :o co mi chybí....no a ještě ta pozitivní motivace :mocking: - jako v té reklamě na paštiku.Na druhou stranu VY jste moje největší pozitivní motivace, i když často ani nemám čas si přečíst poslední stránku drbárny :thank_you:
Jindris

Příspěvekod Zizi » 0, 6. leden, 2016, 10:30 am

Jindris, já moc motivace nejsem, moje domácnost jde od desíti k pěti, ačkoliv teoreticky mám ledacos zmáknuto...chybí mi síly, večer jsem unavená, ... a bude hůř.
........
Zizi

Příspěvekod Lucci » 0, 6. leden, 2016, 10:44 am

Zizi... mam vybrane tricko, co si chci koupit... myslim, ze presne vystihuje tvuj dnesni stav. :mocking:

Predsevzeti si nedavam, ale vzdycky se v lednu snazim trochu lepe jist a nepiju alkohol. Takove novoroční čištění. Ovsem nejdriv jsem doma musela dojist cukroví, aby me nelakalo. :mrgreen:
Na kosmetiku jdu dneska, chodim pravidelne, na masaze taky. Dvakrat tydne cvicim. Ovsem co pokulhava je to jidlo. No vlastne jsem si dala takove male predsevzeti... v Albert magazinu meli na fotce asi dvacet ruznych luštěnin a semínek... tak jsem si rekla, ze bych je postupne chtela vyzkouset.
Kdo mlčí, nemusí vždy souhlasit. Možná jen nemá chuť diskutovat s idioty.
Lucci

Příspěvekod Zizi » 0, 6. leden, 2016, 10:46 am

Lucci, tak jestli jsem od dnešního rána v depresi, tak to tvoje triko, co si ho chceš koupit, mě úplně dorazilo. :cray:
........
Zizi

Další

Zpět na Denní tipy