zvyk na říjen - naleštěný dřez

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: zvyk na říjen - naleštěný dřez

Příspěvekod Zdrala » 0, 23. říjen, 2015, 1:11 pm

Tilda píše:Já to mám taky tak. Kdyby nic jiného, dřez chci mít prázdný a čistý. Návštěvy jsou z toho u nás na mrtvici :D . Zvlášť když mě chlapi dávaj manželkám za vzor :mocking: .

To bych taky někdy chtěla zažít, aby mě někdo někomu dával za vzor :mocking: I když jednou si mě nová kámoška brala za vzor (poprvé v mým životě jsem byla někomu vzorem) a vůbec to nedopadlo hezky....

Ale už jsem si dala vedle háčku na utěrku háček na švédskou utěrku a zkouším to taky :s11651:
Zdrala

Příspěvekod atevi » 0, 23. říjen, 2015, 7:40 pm

No ono se moc v ženském světě nevyplácí být dávána za vzor ostatním ženám a ještě od muže...
Jednou mě jeden chlap dal za vzor své ženě." Koukni jak Atevi zhubla a sluší jí to. Taky bys měla něco dělat !!!!" To byl konec ze strany té dotyčné. Už navždy jsem u ní za mrchu. Ne, ten její blbec, který si tohle dovolí říct svojí ženě před jinou ženou a sám má břicho. Já myslela, že mu jí natáhnu. No nicméně paní už mě navěky nemusí.
atevi

Příspěvekod Ria » 0, 29. říjen, 2015, 9:33 pm

Tak on je to zvyk na říjen - naleštěný dřez. Snad se mi to dostane rychle pod kůži .
Kontrola proběhla a já dřez neuhlídala. Než jsem stihla napsat, pár kapek nadělali.
Tak znova, ať je ráno nablýskaný.
Ria

Předchozí

Zpět na Denní tipy