AKTUÁLNĚ - PRO TY, KTERÉ ZAČÍNAJÍ

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: AKTUÁLNĚ - PRO TY, KTERÉ ZAČÍNAJÍ

Příspěvekod Lída » 0, 7. leden, 2009, 8:57 am

:lol: :lol: :lol: přesně o to se budeme snažit ;)
Lída
Site Admin

Příspěvekod Lída » 0, 8. leden, 2009, 8:39 am

:) tak co bychom mohly dělat dnes? :)
nezůstat celý den v županu, postarat se o koupelnu, denní tip a povánoční tip :)
Lída
Site Admin

Příspěvekod Leniška » 0, 8. leden, 2009, 8:50 am

V pyžamu už nejsem, ustláno mám a snídám v práci u počítače :) Ale k dnešnímu tipu na koupelnu si já osobně přidám ještě odsunout pračku a vysát ty hromady prachu, které za ní jsou :idea: Lenka
Leniška

Příspěvekod pepro » 0, 8. leden, 2009, 9:03 am

ha, jsem v předstihu, koupelnu jsem opravdu důkladně uklidila včera.
Se přiznám... :oops: já nedělala žádný velký předvánoční úklid, malej ležel druhý prosincový týden na kapačkách v nemocnici, takže jsem pak vyhodnotila priority a raděj napekla, na nic jinýho nebylo holt dostatek času...
A musím říct, že to vůbec není špatný, dělala jsem jen rutinu a nebyla tak sedřená, Ježíšek k nám taky přišel ;)
Ale kostlivců se holt musím zbavit v lednu...
pepro

Příspěvekod Lída » 0, 8. leden, 2009, 9:20 am

:)
vždyť tady to předvánoční taky nebylo moc o uklízení :) S tou koupelnou: jde o to, ten kousíček dělat každý den, abych si na to zvykly. FL měla jednou heslo S námi budete uklízet to, co se vám bude zdát čisté, už nikdy neuvidíte špinavé umyvadlo :)
No, uvidíte, jestli se vám to osvědčí.
Baví mne představovat si svého idola, jak k nám přijde. Pustila bych ho všude? :mrgreen:

Fakt je, že stačí sousedka, která šla kolem a potřebuje poslat u vás své dítě na záchod :)
Lída
Site Admin

Příspěvekod Jarkab » 0, 8. leden, 2009, 7:32 pm

LídaK píše::)
Fakt je, že stačí sousedka, která šla kolem a potřebuje poslat u vás své dítě na záchod :)

:lol: to je horor i pro mě

bohužel máme záchod tak nějak přístupný i od dílny, takže chlapi jdou v botách... no čistá podlaha tam vydrží snad 5 minut :|
Jarkab

Příspěvekod Verkak » 0, 9. leden, 2009, 1:22 am

Juuu,

tak to je prča teda bo já jsem se sem včera a dneska nedostavila a dneska jsem uklidila koupelnu. Teda kromě polic. Něco jsem i vyhodila ;) . Že bych byla jasnovidka :lol: ?

Ohledně zamykání jsem postižená. Když jde zamknout na dva západy, tak mám hotovo :roll: . Zevnitř klíčky nedáváme, věšíme je na haklík. Když jsou u nás naši, tak mi cpou klíče zevnitř zámku a já je pak hledám :lol: .
Verkak

Příspěvekod Lída » 0, 9. leden, 2009, 9:20 am

:) tak jak to jde? :)

bleskově umyjeme umyvadlo, přidáme k tomu záchod, postaráme se o sebe (šly bychom někomu otevřít v tom, co máme právě na sobě? :)), uděláme denní tip a povánoční tip a máme hotovo :)
Příští týden budeme vyhazovat! :mrgreen: Těšíte se? :lol:
Lída
Site Admin

Příspěvekod Kuře » 0, 9. leden, 2009, 10:34 am

tak se přiznám, že zatím to docela jde. Včera jsem se sice chtěla flákat a nevysát v obýváku, ale můj roční syn trval na tom, že musím jet podle plánu. Podařilo se mu shodit a rozbít skleničku, takže jsem ten vysavač nakonec stejně vytáhla. Vyhazování se trochu děsím, jsem skladovací typ. No na druhé straně jsem se včera hecla a vyhodila své oblíbené boty na zahradu, které už byly několikrát oživované izolačkou, aby vůbec držely pohromadě. Taky manžel mi donesl tři kabele věcí z horního patra, kde probíhá přestavba, ať to přeberu. Podařilo se mi polovinu vyházet, tak jsem na sebe byla pyšná. Tak jsem se vychválila a jdu si přečíst, co mě čeká dnes. Snad to splním.
Kuře

Příspěvekod pepro » 0, 9. leden, 2009, 11:27 am

oj, vyhazování :-( taky je mi všechno líto...
ale včera při úklidu koupelny letěly moje rtěnky, který jsem naposledy použila minulou pětiletku.
a pochlubím se, probrala jsem lékárničku a dnes jdeme vrátit malou igelitku těch prošlých. Jsem na sebe pyšná 8-)
pepro

PředchozíDalší

Zpět na Denní tipy