Povánoční tipy

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: Povánoční tipy

Příspěvekod rozmarýnka » 0, 7. leden, 2015, 4:27 pm

U nás bylo vše snědeno už na Silvestra. Ale kdybych i pekla víc cukroví, tak se to u nás sní. Asi peču tak dobré. :lol:
Kousek po kousku to zvládnu.
rozmarýnka

Příspěvekod jane » 0, 7. leden, 2015, 5:46 pm

U nás cukroví zůstalo, takže vím, že se příští rok musím víc krotit :lol:
Co nemáš, nemusíš uklízet.
jane

Příspěvekod Lída » 0, 8. leden, 2015, 11:09 am

tip č. 4: zameteme jehličí :D

prohlédneme dekorace, některé možná už uklidíme. Pokud budeme odstrojovat stromek, nezapomeneme zkontrolovat, že máme stále náhradní žárovičky nebo háčky - příští vánoce se budou hodit :)
Lída
Site Admin

Příspěvekod Jitka88 » 0, 8. leden, 2015, 7:36 pm

Já dneska udělala krásnej pořádek ve vánočních věcech, hezky ozdoby do jedné krabice, k tomu háčky atd. Do dalších ostatní věci. Tak si aspoň ušetřim spoustu práce příští rok, až to budu zase vybalovat ;) Ještě musim něco udělat s cukrovim...
Jak prožíváme své dny, tak také žijeme celé své životy.
Jitka88

Příspěvekod Pettie » 0, 8. leden, 2015, 7:43 pm

Hurá hurá, včera provedeno, dneska pohov :D
Pettie

Příspěvekod Čola » 0, 8. leden, 2015, 8:31 pm

Tak já dnes zlikvidovala adventní věnec a barborky. A u toho zametla i to jehličí. ;) Stromeček máme na balkóně, ještě jednou bude vnesen do tepla tento víkend na oslavu narozenin dcery a pak už tam v květináči zůstane.
Čola

Příspěvekod Lída » 0, 9. leden, 2015, 9:42 am

:) tip č. 5: jako poslední tip navrhuji vytáhnout autopilota a zapsat si, co by se nám mohlo příští rok hodit. Čeho bylo málo, čeho moc, co chybělo úplně, jaká zábava nebo výzdoba se osvědčila, a co naopak už nedělat. Uložíme všechny paragony a faktury, recepty na nové povedené cukroví a další poklady a budeme se těšit na další Vánoce :)

Zajímalo by mě... :) Byly přípravy na letošní Vánoce ve větším klidu? Došly někomu balicí papíry v noci na Štědrý den? :D
Lída
Site Admin

Příspěvekod rafej » 0, 9. leden, 2015, 10:26 am

Hej holky, zjistili jsme, že máme doma nějaké přebytečné vánoční ozdoby, které jsme ještě vůbec nepoužili. Uplně nové a jen nám leží v krabici, tak kdyby někdo chtěl - ať mi napíše SZ a můžeme se domluvit.
rafej

Příspěvekod misulina » 0, 9. leden, 2015, 12:07 pm

Lidu, ja se priznam:D Ja v noci na stedry den nedostatek papiru zjistila:) Zila jsem v tom,ze jich máme plno,ale vse byly jen darkove tasky:( Jsem na toto jinak dost sysel, ale asi jsem se v nakupovani krotila uz minuly rok:) Takze par darku baleno na stedry den,ale v zadnem stresu,pekne pohodicka:)
misulina

Předchozí

Zpět na Denní tipy