zvyk na leden - předsevzetí

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: zvyk na leden - předsevzetí

Příspěvekod Maajja » 0, 10. leden, 2015, 10:50 am

Já tohle taky neumím, takže to kolikrát končí tak, že dělám něco, do čeho se mi tak úplně nechce, aby na mě druzí nebyli naštvaní. Takže holky, taky uvítám nějaké tipy.
Maajja

Příspěvekod NO_Flylady » 0, 10. leden, 2015, 1:35 pm

Právě... A když neodmítnu, jsem pak naštvaná na sebe, což je mnohem horší. Naštvaná osoba totiž odejde, ale s naštvanou SEBOU (jak to napsat? snad chápete) pak zůstanu já. :D
NO_Flylady

Příspěvekod Filomena » 0, 10. leden, 2015, 3:42 pm

Jo, přesně. Také na sebe pak mívám vztek a v duchu si říkám, jaký jsem úslužný puitomec. .
Filomena

Příspěvekod IRISKA » 0, 11. únor, 2015, 1:06 am

Ahoj holky,
jsem tu nová ale jsem nadšná z toho co tady čtu. Je fakt, že člověk by se měl věnovat hlavně sám sobě, protože tohle za něj nikdo, ale fakt nikdo neudělá. Mám s tím docel avelké zkušenosti, protože se snažím vždy a všem vyhovět- udělej tohleto, udělej támhleto... já kolohňupka vždycky všechno odkývu, makám na tom dne i nocí, pak občas slyším je to dobré, dá se to použít, tak s tím někam půjdeme, že to je grand za pár dsesítek tisíc už se neřeší. prosté děkuji POstačí??? Dvacet let bojuji s tím, že s ensažím zhubnout, ale teď konečně mi někdo řekl, že se mám při své váze 110 kg podívyt naseb, že něco není OK, a zamyslet se nad tím, proč to tsk asi je. Bez prpblémů jsem nedávno vystudovala VŠ, ale fakt už nevím co mám dělat sama se sebou. Asi na tom něco bude, že člověk nemá dělat jenom pro ostatní, ale že se má občas zamyslet sám nad sebou. Máte někdo tip, jak zvládnout tuhletu váhu bez toho, že bych se zbláznila??? Někdy si připadaám jako dvojitá osobnost, celý den pracuji na projektech pro někoho jiného, moje osoba nepotřebuje VŮBEC NIC, ale VEČER když se dokulím ddomů, zaínají orgie, to coi mám sníst za celý den, sním za celý večer a něco navíc. Máte někdo podobnou zkušenost, která dopadal dobře?? :D
IRISKA

Předchozí

Zpět na Denní tipy