zvyk na listopad - dřez

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: zvyk na listopad - dřez

Příspěvekod Janička » 0, 17. listopad, 2014, 8:11 am

Pro mě teprve suchý dřez = čistý dřez. První věc, ze které se u mě stala na PD rutina. Taky mám za sebou období, kdy jsem byla skoro hysterická, když mi pět minut po umytí a vysušení řezu do něj někdo hodil lžičku od jogurtu nebo vylil zbytek mléka... Postupem času jsem to přestala řešit. Prostě když uklízím nádobí nebo linku, což je cca 5x denně, tak umyju a utřu dřez. A většinu dne je krásně suchý. A to mi stačí ke štěstí. Taky se mi líbí čistá podlaha a nezakazuju dětem, aby po ní šlapaly (kdyby nešlapaly, byla by čistá celý den, že?). Za sebe říkám: dejte tomu ještě šanci a zkuste utřít dřez aspoň po umytí nádobí. Uvidíte, že se vám to začne líbit! Jo a utírám ho švédskou utěrkou, mám barevné, takže když pak někde schne (na kamnech nebo nad nimi, vypadá skoro dekorativně :lol: ). Dřezu zdar!
Janička

Příspěvekod jupijaaa » 0, 17. listopad, 2014, 9:35 am

a můj dřez je teď ne nerezový,ale granitový ....vypadá pěkně i když se jen opláchne. :D Ale mám tam takovou nerezovou mřížku,kterou si můžu zvětšit odkapávací plochu a tak můžu čistit tu. :mrgreen:
Obě dvě nemůžeme vypadat dobře,....buď já nebo domácnost !!! :D
jupijaaa

Příspěvekod jane » 0, 17. listopad, 2014, 8:47 pm

Jupijaa.....granitový dřez má švagrová a vypadá moc pěkně. Má tmavě šedý.
Co nemáš , nemusíš uklízet.
jane

Předchozí

Zpět na Denní tipy