zvyk na říjen - My

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: zvyk na říjen - My

Příspěvekod mint » 0, 4. říjen, 2014, 10:00 am

jupi: hele DF taky dělá v akreditované nemocnici a některé sestry tam mají drápy jak čarodejnice... ono to s tou kvalitou nebude tak žhavý... na akreditaci stačí mít je odlakovaný když ta akreditace probíhá a jinak je to asi spíš věc nadřízených? Normálnímu člověku to asi ani nepřijde, ale já když to vím, že je nemají mít a z jakého důvodu, tak by mi to asi dost vadilo... jako ta představa, že nevím, kudy všude ten nehet prošel... :beg: CO si budeme povídat, špína za nehty i krátnými se myje blbě, natož za dlouhými... Si vzpomínám jak jsme si na gymplu prohlíželi nehty pod mikroskopem a jedna spolužačka pravila, že je za nimi pěkný hnus, že už nehty nechce :grin:

Jinak se hlásím do klubu lopatkových nehtů... jsem si vždycky myslela, že to tak mají všichni. Jen mi bylo divné proč moje nalakované nehty vypadají tak divně... musela bych je mít jednou tak dlouhé, abych dosáhla esteticky přijatelného poměru stran... a to si teda nedovedu s hlínou představit. Ani na klavír bych si nemohla zahrát...
"Je lepší zapálit svíčku, než proklínat temnotu." Konfucius
"Skoč, křídla roztáhneš cestou." Ray Bradbury

ObrázekObrázekObrázekObrázek
mint

Příspěvekod Zizi » 0, 5. říjen, 2014, 9:53 pm

Jo tak jedna z věcí, co mě na gelových nehtech hrozně překvapila, že absolutně vůbec neškrábou, i když nakrásně chcete! S gelovkama se pořádně nepoškrábete. A není za nimi víc špíny, než za normálními nehty. A můžou být i krátké.
Takže pořád mi není jasné, proč by nemohly být v nemocnici. Spíš to kdysi kdosi vymyslel, a teď na tom trvají bezdůvodně stále. :lol: :lol: Já to nikomu nenutím, ale zatím mě to baví. Dvě nevýhody to má: člověk na tom stráví věčnost a taky to stojí nějaké peníze. :cry:
To jediné, co máme, je TEĎ
Zizi

Příspěvekod treperenda » 0, 5. říjen, 2014, 10:55 pm

Já nevím. Mě taky přijde trochu eklhaft, když má sestřička na každém nehtu deset vzorků laku a k tomu lžičku třpytek. Přemýšlím, co všechno mi může napadat do rány, kterou mi třeba právě ošetřuje. Asi záleží na míře. Hezky upravený nehty s jemným lakem by mě nepohoršily, ale vrchní nemůže říct sestře, že zrovna ona má ty nehty nevkusný, ať to shodí. A taky myslím, že jak se pořád ráchají v desinfekci, že ty parády musí dost trpět. Důvody, proč zdravotnice nemají mít nalakované nehty jsou dost iracionální. Já bych si třeba ani k miminku nemohla nalakovat nehty - přijde mi to nepečovatelské. Ovšem třeba k půlročnímu už klidně. :mocking: No jsem asi ujetá.
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod jane » 0, 7. říjen, 2014, 11:40 am

Já pracuji v potravinářství, tak tam je jasné, že nalakované nehty nemůžou být.Ani prstýnky a řetízky. Nejdříve jsem si připadala, jak nahá, ale zvykla jsem si a aspon neutratím :lol:
Co nemáš, nemusíš uklízet.
jane

Příspěvekod jupijaaa » 0, 7. říjen, 2014, 8:12 pm

jane prstýnky mi taky nechybí,už jsem si zvykla ..i mé kolegyňky,dokonce je nenosím ani když nejsem v práci....už mi na těch prstech vadí :blush2: :blush2: Jen leží v krabičce a čekají až si z nich nechám udělat...žuby :laughingneqw:
Obě dvě nemůžeme vypadat dobře,....buď já nebo domácnost !!! :D
jupijaaa

Příspěvekod jupijaaa » 0, 9. říjen, 2014, 7:43 am

perlička:včera..jako milovník pleťových masek :mrgreen: ...jsem si napiplala jednu novou z avonu...je oranžová a zůstal mi i mírně oranžový obličej....hurá,mám samoopalovací pleťovou masku :laughingneqw: :laughingneqw: ....,ale do rána už dobrý,už můžu mezi lidi. :beach:
Obě dvě nemůžeme vypadat dobře,....buď já nebo domácnost !!! :D
jupijaaa

Příspěvekod jane » 0, 9. říjen, 2014, 9:39 am

Jupijaa..ty mě snad čteš myšlenky :lol: , já si dělala taky masku na tvář, ale jen z olivového oleje a před tím peeling, na vlasy jsem si naplácala masku z oliváče a vajíčka. Na tělo kokosové máslo. Poprvé v životě jsem kolem nikoho neskákala, ale udělala něco pro sebe.
Co nemáš, nemusíš uklízet.
jane

Příspěvekod Malvína » 0, 9. říjen, 2014, 11:02 am

Jane, :D , ten kokosový tuk jsem si taky včera nanášela na tělo. :s344:
Všechno je tak, jak má být.
Malvína

Příspěvekod Zizi » 0, 9. říjen, 2014, 5:00 pm

Připomněly jste mi, jak jsem byla ve wellness na peelingu celého těla a jakémsi zábalu z levandule :P to bylo fajn.
Začíná saunová sezóna...budu muset zařadit do mého týdenního plánu...ale fakt nevím, kam. :(
To jediné, co máme, je TEĎ
Zizi

Příspěvekod tuareg » 0, 12. říjen, 2014, 6:41 pm

jé, to je hezké předsevzetí :)
včera jsem si nepustila ani jednu dceru do vany, vykoupala jsem se sama a oholila si nohy a podpaží po asi 3 měsících :) pak jsem si vybírala na internetu nový střih a účesy (ke kadeřníkovi se objednám, až budu vědět co chci)
dneska jsem si proklidila skříň a vyházela všechna sepraná trička a věci které mi nesluší, chci být i doma krásná.
tuareg

PředchozíDalší

Zpět na Denní tipy